Новий відеокліп Small Talk співачки Кеті Перрі зняла українка
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Новий відеокліп Small Talk співачки Кеті Перрі зняла українка

Новий відеокліп Small Talk співачки Кеті Перрі зняла українка
Джерело:  Сьогодні

Відома американська співачка Кеті Перрі презентувала свій новий кліп на пісню Small Talk, режисером якого стала українка з Одеси. Про це повідомляє повідомляє ONLINE.UA з посиланням на « Сегодня ». Вчора ролик було опубліковано на Youtube-каналі артистки.

Після Small Talk була написана в співавторстві зі співаком і продюсером Чарлі Путом. Вона розповідає про наслідки розриву романтичних стосунків.

Незадовго до прем’єри музичного кліпу на офіційному каналі Кеті Перрі був опублікований тізер, на якому співачка розповідає українській режисерці Тані Муїньо своє бачення концепції відео. Зокрема, Кеті Перрі висловила бажання, щоб в ролику були собаки різних відомих зірок. Як можна побачити на відео, Муїньо зробила все, щоб побажання американської зірки було виконано.

Варто відзначити, що в Україні Таня Муїньо відома своєю співпрацею з такими виконавцями, як Монатік, "Время и Стекло", Настя Каменських, Gruppa Skryptonite. Крім роботами з музичними відео, Тяня також є дизайнером, фотографом та стилістом.

До 6 років Муїньо жила в Гавані. Її батько Роберт за національністю кубинець, мати – українка.

Нагадаємо, що місяць тому суд Лос-Анджелеса визнав співачку Кети Перрі винною у плагіаті.

Категорія
Політика
Дата публікації

Як у Росії. Влада Словаччини намагається ухвалити закон про "іноагентів"

Фіцо
Джерело:  Politico

Уряд Словаччини намагається проштовхнути через парламент поправки до законодавства, які за своїм змістом фактично дорівнюють російському закону про "іноземних агентів" та його грузинському аналогу.

Головні тези:

  • Уряд Словаччини хоче ухвалити закон про іноагентів, схожий на російський, що викликає масові протести серед громадян.
  • Проект закону розглядається у другому читанні в парламенті, а європейські органи висловлюють своє обурення цими законодавчими змінами.

У Фіцо хочуть ухвалити свій закон про”іноагентів”

Тисячі словаків вийшли на марш проти цих законодавчих змін. Вуличні акції протесту відбулися у Братиславі, Кошице та інших містах.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо вже давно намагається підкорити неурядові організації та незалежні ЗМІ. Ще у 2023 році він пообіцяв запровадити закон, який би визначав їх як іноземних агентів, якщо вони отримують фінансування з-за кордону.

Станом на сьогодні відповідна поправка до закону перебуває у другому читанні в парламенті. Голосування за неї має відбутися наступного тижня.

Нещодавно Європейська комісія попередила уряд Словаччини про неприпустимість ухвалення закону і про неминучість заходів Брюсселя у відповідь. Численні неурядові та правозахисні організації, включно з Amnesty International, теж засудили законопроєкт.

Люсія Стасселова з ініціативи "Мир Україні", яка організовує протести по всій країні, назвала закон "інструментом системного демонтажу громадянського суспільства".

Цей закон скопійований з Росії, де подібне законодавство використовується для знищення незалежних організацій, ув'язнення опозиційних діячів, примусу до мовчання ЗМІ та репресій. Ми не дозволимо Словаччині піти цим шляхом.

Сам прем’єр Фіцо сказав, що поважає право людей на протест, але заперечив, що він копіює російський досвід придушення інакомислення.

Проєкт закону про неурядові організації не має нічого спільного з російським, американським чи ізраїльським законодавством. У них (опозиційно налаштованих громадян – ред.) закінчилося, проти чого протестувати, тож тепер вони просто вигадують ще одну брехню.

Роберт Фіцо

Роберт Фіцо

Прем’єр-міністр Словаччини

Як зазначає Politico, Угорщина ухвалила подібний закон у 2017 році, але була змушена його скасувати у 2023 році після того, як Суд Європейського Союзу визнав його незаконним.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?