У тимчасово окупованих Криму та Севастополі 26 червня оголосили режим надзвичайної ситуації через складну ситуацію з електропостачанням.
Головні тези:
- Окупаційна влада оголосила надзвичайну ситуацію в Криму та Севастополі через проблеми з енергопостачанням.
- Режим надзвичайної ситуації введено для упорядкування фінансових та кредитних договорів у регіоні.
Крим та Севастополь живуть у режимі надзвичайної ситуації в енергетиці
Ситуація з енергопостачання лишається складною у Криму, сподіваємось, що у Севастополі упродовж доби воно буде відновлене. Вводимо ситуацію надзвичайної ситуації. Це необхідно для того, щоб наші підприємці могли оцінювати певні моменти в ситуаціях зобовʼязань, як форс-мажорні. Також жителі, якщо через перепади напруги, згорить якесь обладнання першої необхідності, зможуть звернутись у муніципальні комісії за компенсаціями, — йдеться в заяві "губернатора Севастополя" Михайла Развожаєва.
Окупаційний "голова Криму" Сергій Аксьонов у своїй заяві сказав, що ціль такого рішення — упорядкування фінансових, кредитних та інших договорів, з метою спрощення питання відшкодувань.
Раніше Президент України Володимир Зеленський зазначив, що Україна проводить у Криму «чітко прораховану операцію», і за підтримки партнерів є можливість дотиснути Росію до укладення мирної угоди.
Більше по темі
- Категорія
- Події
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Наука та медицина
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Події
- Дата публікації
- Додати до обраного