Переговори в Мінську: що обговорили на зустрічі ТКГ
Категорія
Україна
Дата публікації

Переговори в Мінську: що обговорили на зустрічі ТКГ

Переговори в Мінську: що обговорили на зустрічі ТКГ
Джерело:  online.ua

У середу, 29 січня, відбулася зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сторінку Дарки Оліфер у Facebook, прессекретарки представника України у ТКГ Леоніда Кучми.

За її словами, зустріч стала останньою для спецпредставника голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка. У наступних раундах переговорів участь братиме Хайді Грау.

Гуманітарна підгрупа обговорює звільнення бранців з обох боків, пам'ятаючи про позитивний досвід 29 грудня.

"Досягнуто домовленості щодо відновлення пошуку зниклих безвісти: до наступного засідання ТКГ в Мінську буде опрацьовано відповідні пропозиції щодо механізму організації цієї роботи за участі міжнародних організацій, в тому числі Міжнародного Комітету Червоного Хреста", - зазначила Оліфер.

Представниця Кучми пояснила, що українська сторона нагадала про підґрунтя для виконання мінських угод. Воно складається з припинення вогню, виведення збройних угрупувань, повернення українського контролю на кордоні з РФ.

"Світовий досвід врегулювання збройних конфліктів показує, що без встановлення державою контролю за своїм кордоном досягти миру неможливо", - цитує прессекретарка Кучму.

Вона резюмувала, що бойовики регулярно відкривають вогонь на Донбасі, а в районі лінії зіткнення "працюють" ворожі диверсанти.

Як повідомляв ONLINE.UA, напередодні вищеописаної зустрічі ТКГ в ОБСЄ заявили, що 2019 рік став, ймовірно, переломним для війни на Донбасі. За цей рік зафіксовано найменшу кількість жертв серед цивільного населення.

Категорія
Культура
Дата публікації

Кінопремія Оскар переживає нову "революцію" — що відомо

Як зміниться “Оскар” у 2026 році
Джерело:  Variety

Як вдалося дізнатися виданню Variety, вже наступного року церемонія вручення "Оскару" буде відбуватися за новими правилами. Журналісти вважають, що зміни можуть шокувати багатьох шанувальників премії.

Головні тези:

  • Зміни полягатимуть у використанні штучного інтелекту в фільмах та новій номінації для спеціалістів з кастингу.
  • Кожен член журі обов'язково повинен буде переглянути всі номіновані фільми.

Як зміниться “Оскар” у 2026 році

Насамперед бути йтися про використання штучного інтелекту в фільмах.

Американська кіноакадемія уже попередила про те, що цифрові інструменти не допоможуть, але й не завадять картині потрапити в одну з номінацій премії.

Попри це, члени журі мають намір уважно оцінювати ступінь творчої участі людей під час створення стрічок.

Відтепер на "Оскарі" також запровадять нову номінацію. Нагороди наступного року отримуватимуть спеціалісти з кастингу. Перший шортлист з 10 фільмів складуть вже цьогоріч. Номінантів обиратимуть за рівнем співпраці з творцями картин та їхнього внеску в той чи інший фільм.

Окрім того, вказано, що у 2026 році кожному члену журі потрібно буде обов'язково переглянути кожен фільм, номінований на "Оскар".

На переконання членів Американської кіноакадемії, це дасть можливість справедливо оцінювати номінантів та обирати переможця.

На перший погляд, це і так зрозуміло, оскільки без перегляду фільму, складно оцінити його. Однак, як виявилося, раніше кіноакадеміки нехтували такою практикою і оцінювали картини без перегляду.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?