Польща будує "електронний шлагбаум" на кордоні з Білоруссю
Категорія
Світ
Дата публікації

Польща будує "електронний шлагбаум" на кордоні з Білоруссю

Кордон
Джерело:  PAP

У Люблінському воєводстві Польщі на кордоні з Білоруссю розпочалося будівництво електронного загородження завдовжки 172 км.

Головні тези:

  • Польща розпочала будівництво електронного загородження завдовжки 172 км на кордоні з Білоруссю в рамках зміцнення безпеки.
  • Проект передбачає встановлення тисяч стовпів для камер та сучасних систем електроживлення на визначеній ділянці кордону.
  • Ціллю укріплення кордону є запобігання незаконним перетинам та підвищення безпеки національних кордонів.
  • Польща також побудувала загородження заввишки 5,5 м та завдовжки 186 км у 2022 році на кордоні з Білоруссю у відповідь на міграційний тиск.
  • У майбутньому планується модернізація загородження з метою захисту від незаконних перетинів та зміцнення національної безпеки.

Польща укріплює кордон з Білоруссю

Ведуться підготовчі роботи на березі річки Буг у Влодавському повіті.

Про це повідомив речник Надбужанського відділу Прикордонної служби РП Даріуш Сєніцький.

Польсько-білоруський кордон

Проводиться розчищення території від дерев і кущів. На підготовленій території встановлюються стовпи для камер і монтуються системи електроживлення.

Він поінформував, що на ділянці польсько-білоруського кордону протяжністю 172 км буде встановлено 1,8 тис стовпів для камер, 4,5 тис денно-нічних і термовізійних камер, датчики фіксації руху.

Центр спостереження за роботою загородження буде розгорнуто у Холмі Люблінського воєводства.

Монтування електрозагородження триватиме рік. Його вартість становить 279 млн злотих (понад 70 млн дол).

Польсько-білоруський кордон

Польща побудувала нові укріплення на кордоні з РБ

У 2022 році Польща побудувала на кордоні з Білоруссю загородження заввишки 5,5 м і завдовжки 186 км, встановила сучасну систему електронного моніторингу у відповідь на штучне створення від літа 2021 року Білоруссю та Росією міграційного тиску на кордоні РБ з Польщею та Балтійськими країнами.

Нещодавно ухвалено рішення про модернізацію цього загородження.

Варшава до 2028 року в межах масштабної програми “Щит Схід” побудує на кордоні з Росією і Білоруссю укріплення, системи виявлення й оповіщення, передові бази, логістичні вузли й системи протидії безпілотникам.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?