Польща не пропускає на кордоні українські вантажівки. Що трапилося
Категорія
Світ
Дата публікації

Польща не пропускає на кордоні українські вантажівки. Що трапилося

Державна митна служба України
Кордон

З 1 липня Польща призупинила пропуск українських вантажних транспортних засобів, що не мають дозволів на міжнародні вантажні перевезення.

Головні тези:

  • Польща призупинила пропуск українських вантажних транспортних засобів без дозволів на міжнародні вантажні перевезення з 1 липня.
  • Пункти пропуску на інших ділянках кордону з Польщею працюють у звичайному режимі.
  • Дільниця “Гребенне — Рава-Руська” знову відкрита для руху вантажних транспортних засобів у обох напрямках.
  • Україні вдалося розв'язати проблему з пропуском вантажівок, і основні пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють без перебоїв.

Польща не пропускає українські вантажівки: у чому справа

З 00:00 1 липня польська стороною у пунктах пропуску призупинила пропуск на в'їзд та виїзд з/в Республіку Польща українських вантажних транспортних засобів, що не мають дозволів на міжнародні вантажні перевезення (дозвіл або книжка ЄКМТ).

Про це у Телеграмі повідомляє Державна митна служба України.

Пункти пропуску на інших ділянках кордону працюють у звичайному режимі.

Яка ситуація на пункті пропуску "Гребенне" — "Рава-Руська

Польські фермери 7 червня припинили акцію протесту перед пунктом пропуску "Гребенне" — "Рава-Руська".

Як повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко, інтенсивний рух вантажних транспортних засобів в обох напрямках розпочався о 1 годині ночі.

Наразі всі пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють у штатному режимі.

Демченко додав, що за минулу добу, як і до цього, в бік Польщі на цьому КПП був нульовий показник перетину кордону вантажівками. В бік України проїхало близько 60 ваговозів.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Завершення війни проти України може знищити економіку Росії

Путін боїться зупиняти війну
Джерело:  The Wall Street Journal

Видання The Wall Street Journal дійшло висновку, що російська економіка потрапила в залежність від війни в плані робочих місць, зарплат і зростання. Відповідно, якщо вдасться добитися перемир'я на фронті - країна-агресорка опиниться на межі колапсу.

Головні тези:

  • Відмова Росії від військових витрат може призвести до втрати робочих місць та загального розчарування у бідних російських регіонах.
  • Це також може спровокувати рецесію у країні-агресорці.

Путін боїться зупиняти війну

Як стверджує старший економіст Інституту економіки Банку Фінляндії Хелі Сімола, майже половина економічного зростання країни-агресорки у 2024 році було безпосередньо зумовлене виробництвом, пов'язаним із війною.

Не можна також ігнорувати той факт, що виплати родинам російських загарбників, які воюють в Україні, підвищили добробут деяких найбідніших регіонів країни.

Фахівці озвучують прогноз, що припинення такого стимулювання призведе до зниження внутрішнього споживання.

Якщо російський диктатор Володимир Путін хоче уникнути економічного колапсу, йому доведеться продовжувати витрачати кошти на нинішньому рівні ще довго після закінчення війни.

Якщо військові витрати будуть скорочені, це призведе до втрати робочих місць і загального розчарування в багатьох російських регіонах, — заявив Яніс Клюге, експерт з Росії з Німецького інституту міжнародних відносин і безпеки.

Згідно з прогнозами Capital Economics, зниження рівня витрат може призвести до уповільнення зростання або навіть рецесії в Росії в найближчій перспективі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?