Понад тисячу українців просять про термінову допомогу - що відбувається
Категорія
Світ
Дата публікації

Понад тисячу українців просять про термінову допомогу - що відбувається

Понад тисячу українців просять про термінову допомогу - що відбувається
Джерело:  online.ua

Ситуація з пандемією коронавірусу продовжує загострюватися не тільки у Європі, а й у всьому світі. Наразі українська влада робить все можливе, аби вберегти життя та здоров'я своїх громадян. Так, нещодавно стало відомо, що понад 1100 українців звернулися з проханням евакуювати їх з Німеччини. Важливими даними поділився посол України в ФРН Андрій Мельник в своїх соціальних мережах, передає ONLINE.UA.

Український дипломат наголосив, що посольство і консульства в Гамбургу, Дюссельдорфі, Мюнхені та Франкфурті продовжують у режимі 24/7 реєструвати громадян для евакуації на Батьківщину. Станом на зараз 1192 особи просять про евакуацію.

Варто звернути увагу на те, що з 17 березня наша країна зупинила міжнародне пасажирське сполучення, зокрема, авіарейси, залізничне та пасажирське автобусне сполучення. Нагадаємо, що обмеження на кордоні України будуть діяти до 3 квітня 2020 року, якщо через ситуацію із поширенням захворюваності на пандемічний вірус не буде прийняте інше рішення.

Раніше глава держави Володимир Зеленський пояснив громадянам нашої країни, котрі наразі перебувають поза межами країни, як вони зможуть повернутися додому. Український лідер закликає таких осіб реєструватись у системі "Друг". Це допоможе дипломатам та спростить формування списків громадян, які мають терміново повернутися додому.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше очільник МЗС України Дмитро Кулеба детально розказав про виконану роботу щодо повернення з Шрі-Ланки кількох сотень українських туристів.

Категорія
Україна
Дата публікації

Курська операція ЗСУ. Сирський назвав актуальні втрати армії РФ

Головнокомандувач ЗС України
Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Сирський зазначає, що українські воїни й надалі тримають "санітарну зону" на території країни-агресора, здійснюють результативні контратакувальні та штурмові дії у Курській області РФ.

Головні тези:

  • Українські воїни продовжують здійснювати результативні контратаки та утримують “санітарну зону” в Курській області РФ.
  • За час проведення Курської операції загальні втрати російської армії складають понад 55 тис осіб, з них безповоротні понад 22 тис.
  • На Курщині українські сили взяли у полон понад 940 осіб і заблокували ворога на північному кордоні Сумщини.

Росія втратила понад 22 тис вбитими на Курщині — Сирський

Від початку української операції на Курщині російська армія вже зазнала втрат на цьому напрямку у понад 55 тисяч осіб, з них безповоротних понад 22 тис.

Про це зазначено у повідомленні на Facebook-сторінці головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського.

За сім з половиною місяців від початку Курської операції загальні втрати, яких наші воїни завдали противнику, становлять понад 55 тис осіб. Із них безповоротні — більш ніж 22,2 тисячі, санітарні — більш ніж 31,8 тисячі загарбників.

Олександр Сирський

Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ

Ще понад 940 осіб взяті були у полон українськими силами.

Моя шана воїнам на Курському напрямку за результативність та стійкість. Завдяки вам тримаємо "санітарну зону" на території країни-агресора, блокуємо ворога на північному кордоні Сумщини. Впевнений, що нові наступи і нові перемоги в нас попереду.

Сирський на Сумщині

Він повідомив, що у зв’язку зі збільшенням інтенсивності дій противника та намаганням ворога витіснити і перевести бойові дії на територію Сумщини, працював у Сумській області в бригадах десантно-штурмових військ, морської піхоти, територіальної оборони, механізованих та деяких інших підрозділах.

За словами Сирського, в ході роботи детально вивчив проблемні питання, які стосуються організації забезпечення бойових дій, а також прийняв рішення про поповнення боєприпасів, дронів та переміщення резервів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?