Прем'єр Болгарії звинуватив команду Путіна та мафію у падінні його уряду
Категорія
Світ
Дата публікації

Прем'єр Болгарії звинуватив команду Путіна та мафію у падінні його уряду

Прем'єр Болгарії звинуватив команду Путіна та мафію у падінні його уряду
Джерело:  online.ua

Прем'єр-міністр Болгарії Кирил Петков озвучив публічні звинувачення команді російського диктатора Володимира Путіна та потужній мафії країни після того, як парламент висловив вотум недовіри його уряду 22 червня.

Джерело:  Politico

Прем'єр Болгарії звинувачує Кремль у падінні його уряду

Це голосування - один крихітний крок на дуже довгому шляху, який ми маємо. Я обіцяю, що ми продовжимо боротьбу за повернення країни, і одного разу ми матимемо Болгарію без ляльководів, без мафії - нормальну європейську країну, - заявив Кирил Петков.

Називаючи прізвища людей, які зіграли головну роль у поваленні його адміністрації, політик заговорив про російського посла в Софії Елеонору Митрофанову та звинуватив офіційну Москву у впливі на його усунення через депутатів ультраправої партії "Відродження".

Кирило Петков та Володимир Зеленський (фото — president.gov.ua)

Це була честь для мене - очолювати уряд, який повалили Пеєвський, Борисов, Тріфонов і Митрофанова, - виступив із заявою Петков.

Варто звернути увагу на те, що у списку також згадуються бізнесмен і колишній депутат Делян Пеєвський, колишній прем'єр-міністр Бойко Борисов, який очолює партію ГЕРБ, що висунула вотум недовіри, а також Славі Тріфонов, керівник партії "Є такий народ", яка вийшла з урядової коаліції.

На звинувачення Петкова миттєво відповіла офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова. Вона цинічно заявила, що "у списку не вистачає Бетмена та Жінки-кішки".

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Курська операція. Армія РФ використовує "смішну" технологію Другої світової

армія РФ
Джерело:  Forbes

Оглядач Forbes Девід Акс звернув увагу на те, що російські окупанти у Курській області почали використовувати давно забуту технологію Другої світової війни для форсування річок.

Головні тези:

  • Модифіковані десантні машини БТР-Д, які використовує армія РФ, залишаються вразливими для українського озброєння.
  • Українські війська активно атакують мости та прольоти в Курській області, блокуючи просування ворога.

Армія РФ вдається до старих методів ведення війни

Як нагадав експерт, у часи Другої світової війни деякі армії, зокрема британська, прикріплювали металеві прольоти до верхньої частини шасі танків і використовували отримані "смішні мости" для швидкої переправи через проломи.

Попри те, що з тих пір минуло 80 років, армія РФ не цурається використовувати “смішні” технології, щоб відбити власні території у Сил оборони України.

У Курській області на заході Росії російські повітряно-десантні війська розгортають модифіковані десантні машини БТР-Д у такий самий спосіб: навалюючи те, що схоже на дерев'яну підлогу, на 13-тонні гусеничні машини і скочуючи їх у річки. Занурюючись у грязьові русла річок, імпровізовані поверхні машин виконують функцію мостів, — розповідає Девід Акс.

Аналітик звертає увагу на те, що БТР-Д найбільш активні на західному краю Курського виступу.

Що важливо розуміти, для того, щоб солдати РФ могли атакувати бійців ЗСУ в селі Дар'їно і навколо нього, спочатку потрібно перетнути річку Снагость.

Як ця технологія виглядала у часи Другової світової війни (Фото: Imperial War Museum photo)

Чому технологія армії РФ не є ефективною

Як зазначає Девід Акс, у Курській області Сили оборони України регулярно атакують цивільні мости і будь-які звичайні або понтонні прольоти, які будують російські інженери.

Окрім того, воїни ЗСУ не забувають обстрілювати спеціально побудовані росіянами мостові транспортери.

Хоча БТР-Д так само вразливі для українських мін, ракет, артилерії та безпілотників, як і будь-яка бойова машина, проте вони швидкі і здатні розвивати швидкість на дорозі близько 40 миль на годину. Це робить їх менш уразливими, ніж постійні мости або повільні інженерні машини, пише аналітик.

Згідно з останніми даними, з листопада Сили оборони України підбили щонайменше два російських БТР-Д.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?