Росія вивозить сім'ї свої дипломатів з України
Категорія
Україна
Дата публікації

Росія вивозить сім'ї свої дипломатів з України

Росія вивозить сім'ї свої дипломатів з України
Джерело:  online.ua

За інформацією американських журналістів, Кремль евакуює сім'ї представників свої дипломатичних відомств в Україні.

Джерело: NYT

Що означає евакуація російських дипломатів з України

Журналісти із посиланням на джерела в СБУ повідомляють, що 5 січня Україну покинуло не менше 18 представників російських дипломатичних місій, більшість серед яких це дружини та діти російських дипломатів.

В СБУ повідомили, що родини російських дипломатів автобусами були вивезені до Москви.

Окрім цього, за інформацією СБУ, найближчими днями Україну мають покинути ще 30 представників з посольства РФ у Києві та консульства у Львові.

Фото - wikimedia.org

Всім іншим російським дипломатам в Україні наказано готуватись до евакуації.

На думку журналістів NYT, це може бути як черговий пропагандистський трюк Кремля, так і свідчення про підготовку РФ вторгнення в Україну.

Проте офіційні представники Білого дому заявляють, що Путін поки що остаточно не схвалив рішення про вторгнення в Україну.

США готуються до російського вторгнення в Україну

За словами заступниці голови Держдепу США Вікторії Нуланд, у Вашингтоні вже підготували 18 сценаріїв санкцій на випадок російського вторгнення в Україну.

Американська дипломатка стверджує, що офіційний Вашингтон уже готовий ввести санкції у разі потреби. За її словами, їх масштаб залежатиме від характеру агресії РФ.

Не забула представниця Держдепу нагадати й про те, що з точки зору команди Джо Байдена двері до дипломатичного рішення все ще відкриті. Наразі Білий дім активно працює над письмовими відповідями російським офіційним особам.

15 січня команда американського лідера Джо Байдена та керівництво НАТО заявили про готовність до нової зустрічі з представниками російської влади в рамках дипломатичного діалогу щодо деескалації навколо України.

Окрім того, американські дипломати звертають увагу на те, що офіційний Вашингтон та його союзники по НАТО єдині у своєму дипломатичному шляху, а також продовжують вимагати у Кремля вжити негайних заходів щодо деескалації агресії, що триває проти України.

Що важливо розуміти, члени Альянсу під час засідання 12 січня в Брюсселі відмовили команді Володимира Путіна у задоволенні її вимог, які стосуються нерозширення НАТО та присутності військ блоку на його східному флангу.

Читайте також:

Категорія
Технології
Дата публікації

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів
Джерело:  Forbes

Попри те, що чатом ChatGPT користуються дедалі більше людей, він може стати причиною серйозних проблем, якщо отримає від користувачів конфіденційну інформацію. Що саме ніколи не можна розповідати ШІ — попереджують фахівці видання Forbes.

Головні тези:

  • Важливо уникати розголошення логінів, паролів, фінансових та банківських даних у чат-боті.
  • Більшість АІ-сервісів можуть передавати ваші дані в правоохоронні органи.

Логіни та паролі

У таких питаннях ChatGPT довіряти точно не варто, адже уже були зафіксовані випадки, коли особиста інформація одного користувача несподівано спливала у відповідях іншим користувачам.

Фінансові та банківські дані

Як зазначають фахівці у сфері штучного інтелекту, у жодному разі не можна ділитися з чат-ботом номерами карток, CVC, номерами рахунків або документів.

Що важливо розуміти, у ChatGPT немає шифрування, двофакторного захисту або гарантії видалення даних після обробки.

Конфіденційні документи

Нещодавно на весь світ гриміла історія про те, як працівники компанії Samsung завантажили в ChatGPT конфіденційні матеріали.

Після неї кожному стало зрозуміло, що робочі звіти, клієнтські бази, комерційні пропозиції і, особливо, внутрішні документи компаній не повинні опинятися у розпорядженні чат-боту.

Медична інформація

Не можна ігнорувати той факт, що у ШІ немає медичної освіти, тому його висновкам точно не варто довіряти.

Окрім того, вказано, що для бізнесу, що працює з медичними даними, це може закінчитися штрафами за порушення законів про конфіденційність.

Незаконні та неетичні запити

Більшість чат-ботів звертають увагу на запитання, які вказують на готовність людини здійснити аморальний вчинок чи злочин.

Згодом чат-бот може передавати дані в правоохоронні органи.

До прикладу, у Британії та ЄС заборонено використовувати ChatGPT для отримання інформації про створення DeepFake відео зі справжніми людьми.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?