Синоптики попереджають про суттєве погіршення погоди до 14 лютого
Категорія
Україна
Дата публікації

Синоптики попереджають про суттєве погіршення погоди до 14 лютого

Синоптики попереджають про суттєве погіршення погоди до 14 лютого
Джерело:  online.ua

В Україні прогнозують суттєве погіршення погодних умов до 14 лютого, яке може спровокувати порушення та припинення руху транспорту. Про це українців попередили представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вони звертають увагу на те, що, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, 9 лютого в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с; на дорогах країни, крім півдня та Закарпаття, ожеледиця. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на сайт ДСНС.

"Вночі у північній частині та на Харківщині значний сніг, хуртовини, в центральних областях значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь (І рівень небезпечності - жовтий)", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, наголошується, що у Києві та Київській області 9 лютого на дорогах ожеледиця, вночі значний сніг, хуртовина, пориви вітру 15-20 м/с.

Також очікується погіршення погодніх умов 11 лютого у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях.Там синоптики прогнозують значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, у західній частині пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності - жовтий), у Карпатському регіоні сильний дощ та мокрий сніг (ІІ рівень небезпечності - помаранчевий).

"12 лютого у північних, центральних, Одеській, Миколаївській областях значний сніг, хуртовини, снігові замети, в Одеській, Миколаївській областях утворення снігового покриву. У центральних, східних та південно-східних областях місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; в Україні пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності - жовтий)", - зазначає ДСНС.

Синоптики звертають увагу на те, що на дорогах України, крім південного сходу, ожеледиця (І рівень небезпечності - жовтий). Очікується також суттєвий приріст снігу в західних, північних областях 10-20 см, у південних, центральних областях 10-15 см, у східних областях 5-7 см.

"12 лютого у західних, Житомирській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській областях, і 13-14 лютого в Україні значне зниження температури: вночі до 9-16° морозу, у Чернігівській та Сумській областях до 20° морозу, вдень до 7-13° морозу", - прогнозують синоптики.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що бабак Тимко III передбачив, що  весна 2021 Україна буде ранньою.

Категорія
Події
Дата публікації

Землетрус у М'янмі. Кількість жертв зросла до понад 3000 осіб

землетрус
Джерело:  Reuters

Кількість жертв руйнівного землетрусу у М'янмі зросла до 3003 осіб. При цьому погодні умови можуть ускладнити рятувальну операцію.

Головні тези:

  • Землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 3000 осіб.
  • Уряд М'янми оголосив скорботу за загиблими та тривають рятувальні роботи, які ускладнюються прогнозованими дощами.
  • Очікуються опади з 6 по 11 квітня, які можуть загострити ситуацію для людей, які залишилися під завалами у районах, що найбільше постраждали від землетрусу.

У М'янмі внаслідок землетрусу загинуло понад 3000 осіб

За даними посольства М'янми в Японії, внаслідок землетрусу постраждали 4515 осіб. Рятувальні роботи тривають.

У М'янмі оголосили скорботу за загиблими з 31 березня до 4 квітня.

Рятувальна операція може бути під загрозою через можливість дощів. За прогнозами синоптиків, опади очікуються 6-11 квітня і накриють райони, які найбільше постраждали від землетрусу, а саме Мандалай, Сікайн та столиця Нейп'їдо.

Дощі можуть сильно ускладнити порятунок людей, які залишаються під завалами.

Насувається дощ, і все ще так багато людей під завалами. А в Мандалаї, особливо, якщо почнеться дощ, люди, які ще не врятовані, потонуть, навіть якщо вони вижили до цього моменту.

Нагадаємо, майже тиждень тому, 28 березня, у М'янмі стався потужний землетрус, магнітуда якого становила 7,7 бала. Підземний поштовх також відчули у Таїланді, Китаї, Індії та інших країнах регіону.

Землетрус спричинив масштабні руйнування, через тиждень після трагедії у М'янмі продовжують розбирати завали.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?