Скандальний дизайнер Лебедєв створив новий логотип для Київської опери, який ніхто не замовляв: фото
Категорія
Культура
Дата публікації

Скандальний дизайнер Лебедєв створив новий логотип для Київської опери, який ніхто не замовляв: фото

Скандальний дизайнер Лебедєв створив новий логотип для Київської опери, який ніхто не замовляв: фото
Джерело:  online.ua

Російська студія скандально відомого дизайнера Артемія Лебедєва створила нову айдентику для Київської опери. Як виявилося, в Національній опері України нічого не знають про самодіяльність Лебедєва, запевнивши, що замовлення на новий логотип не робили, повідомляє ONLINE.UA.

Новий проект Київської опери та фото дизайнерських логотипів були представлені на сайті студії Лебедєва, якому заборонений в'їзд в Україну за "вчинення ним діяльності, спрямованої на нанесення шкоди в сфері інформаційної безпеки". Дизайнер запропонував при оформленні афіш Націонанальной опери України використовувати образ абстрактного полотнища тканини з повторюваними елементами в голосних буквах в слові "опера".

"Настала пора міняти грифонів з арфою на щось зовсім інше: сучасне, модне і ні на що не схоже. У студії для Київської опери створили нову айдентику на базі шрифтової композиції. Якщо вміло комбінувати версії, назва кожної постановки виходить просто неповторною", - йдеться в описі проекту.

Слід зазначити, що Лебедєв не в перший раз робить "ребрендинг" логотипів українських установ і компаній без замовлення. Зокрема, на сайті студії представлена айдентіка для "Укрпошти", але держпідприємство використовує зовсім інший дизайн, а також для парку Шевченка в Києві, хоча адміністрація її не замовляла.

Нагадаємо, скандальний російський дизайнер Артемій Лебедєв відомий своїми проросійськими висловлюваннями по окупованому Криму. Він вважає, що "Крим тільки по ідіотському історичному непорозумінню 20 років не був російським".

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Лебедєв обурливо відреагував на рішення СБУ заборонити дизайнеру в'їзд в Україну.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія не пустила у порт танкер з російською сирою нафтою

Танкер
Джерело:  Bloomberg

Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера, що перевозив російську сиру нафту для державної компанії Indian Oil Corp. через відсутність належної документації про його морехідну якість.

Головні тези:

  • Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера з російською сирою нафтою через відсутність належної документації про його морехідну якість.
  • Танкер Andaman Skies, який перевозив 767 тисяч барелів нафти, мав розвантажитися у порту Вадінара, проте був заборонений у вході через вік судна та відсутність необхідних сертифікатів.
  • Індійські правила вимагають, що танкери старше 20 років мають сертифікат морехідної якості від міжнародних асоціацій, що спричинило конфлікт у цьому випадку.

Індія заборонила приймати танкер з російською нафтою

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, обізнаних із цим питанням.

За даними аналітиків з компанії Kpler, під прапором Гондурасу танкер Andaman Skies, який був збудований у 2004 році, завантажив 767 тисяч барелів нафти в порту в російському Мурманську ще 24 лютого і повинен був розвантажитися 30 березня у порту Вадінара.

Співрозмовники вказують на те, що індійські правила вимагають, щоб танкери віком понад 20 років мали сертифікат морехідної якості, виданий членом Міжнародної асоціації класифікаційних товариств або організацією, уповноваженою місцевим регулятором.

Судно було сертифіковане місцевою консультаційною компанією Dakar Class, що не визнається індійською владою.

Наразі танкер перебуває в Аравійському морі між Оманом та Індією у все ще повністю завантаженому стані і, схоже, припинив свій рух.

За словами джерел, судну дозволили зайти в індійський порт минулого року, оскільки на той час воно не прослужило 20 років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?