США оголосили нові санкції проти РФ
Категорія
Світ
Дата публікації

США оголосили нові санкції проти РФ

США оголосили нові санкції проти РФ
Джерело:  online.ua

США запровадили новий пакет санкцій проти російської еліти та організацій, які сприяють війні на території Україні. Йдеться про майже 100 санкцій та понад 70 осіб, включених Держдепом до "чорного списку".

Джерело: пресслужба американського Міністерства фінансів

США оголосили нові санкції проти РФ

Сьогоднішніми санкціями Сполучені Штати продовжують нашу невпинну роботу, спрямовану на те, щоб поцілити у ланцюги військового постачання Росії та позбавити Путіна обладнання, технологій і послуг, необхідних йому для ведення варварської війни проти України, — підкреслила міністерка Джанет Єллен.

Зокрема, обмеження США торкнулись:

  • російського бізнесмена та співвласника компанії "Трансмашхолдинг" Андрія Бокарьова та його дружини Ольги Сироватської;

  • бізнес-партнера Бокарьова Іскандера Махмудова та його сина Джахонгіра;

  • головного конструктора заводу "Союз" Мкртича Окрояна та його родини — брата Арутюна, дружини Алли Бабан, дітей Анни та Андраніка Окроянів;

  • заступника міністра оборони РФ Олексія Криворучки та його дружини Катерини;

  • російського підприємця Андрія Хохлуна, який керує ТОВ "АК Микротех";

  • генерального директора ВАТ "Вертикаль" Іллі Бузіна;

  • радника президента Центральноафриканської Республіки з безпеки та посадовця ПВК "Вагнер" у ЦАР Віталія Перфильєва;

  • керівника міжнародного структурування компанії "КСК ГРУПП" Олексія Чубарова.

Також під санкції США потрапили російські заводи, які роблять свій внесок у війну на території Україні, виробляючи військову техніку.

Об’єднані зусилля Сполучених Штатів разом із нашими союзниками та партнерами продовжують обмежувати здатність Росії здобувати, розвивати та підтримувати технології, необхідні її військовій машині, — підкреслили в американському Мінфіні.

Хто у списку

Зокрема, у списку опинилась мережа з Фінляндії, яка доставляла іноземну електроніку у Росію. Її власником є француз Габріель Темін. Також санкції наклали на низку російських компаній, зокрема виробників машин "АвтоВАЗ" та "Московський автомобільний завод "Москвич"".

Окрім того, під санкції потрапили й турецькі фірми, через які відбувався імпорт товарів у РФ. Зокрема, через одне з таких підприємств країна-агресорка отримувала необхідні деталі для виробництва безпілотників.

У результаті сьогоднішньої дії все майно та інтереси у власності вищезазначених осіб, які перебувають у Сполучених Штатах або у володінні чи контролі громадян США, заблоковано, — заявили у міністерстві.

Особам, що потрапили під санкції, заборонено робити будь-які внески, надавати кошти, товари або послуги, а також отримувати внести, кошти, товари чи послуги від будь-кого.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

"Шоу клоунів та відро болтів". У США висміяли авіаносний флот Росії

авіаносець "Адмірал Кузнєцов"
Джерело:  online.ua

Колишній офіцер піхоти армії США, оборонний консультант Брент Іствуд звернув увагу на те, в якому ганебному стані знаходить авіаносний флот країни-агресорки Росії. Вкрай красномовним залишається той факт, що єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" досі не можуть повернути у стрій. 

Головні тези:

  • Брак фінансування, дефіцит фахівців та слабка суднобудівна база - головні фактори, що заважають Росії створювати ефективні авіаносці.
  • Путін ігнорує проблему з авіаносним флотом, а зосереджується на вдосконаленні інших видів зброї.

Що не так з російським авіаносним флотом

Як зазначив Брент Іствуд, країна-агресорка РФ систематично не здатна створювати авіаносці, пише 19FortyFive.

Серед головних причин: брак фінансування на тлі війни з Україною, суттєвий дефіцит фахівців у цій сфері, слабка суднобудівна база, а також орієнтація на сухопутні бойові дії.

Ви лишень подивіться на кляте відро болтів "Адмірал Кузнєцов", який роками був шоу клоунів і все ще ремонтується, — не приховує своєї іронії оборонний консультант.

За словами Брента Іствуда, авіаносці — складні, дорогі, потребують великої інфраструктури й закордонних баз, тому Росія продовжує залишатися невдахою у цій сфері.

Що також важливо розуміти, російський диктатор Володимир Путін свідомо ігнорує цю проблему.

Станом на сьогодні він зосередив свою увагу на танках, літаках, гіперзвуковій і ядерній зброї.

Проблеми з надводними кораблями показав приклад флагмана "Москва", знищеного українською ракетою. Поза регіональні води флот виходить рідко. Винятки — Арктика і Тартус у Сирії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?