США висунули Путіну нову вимогу щодо України та Криму
Категорія
Політика
Дата публікації

США висунули Путіну нову вимогу щодо України та Криму

США висунули Путіну нову вимогу щодо України та Криму
Джерело:  online.ua

Команда новообраного президента Штатів Джо Байдена висунула очільнику Кремля Володимиру Путіну нову безкомпромісну вимогу щодо українського Криму. Так, тимчасова очільниця місії США при ОБСЄ Кортні Остріен під час засідання Постійної ради Організації по безпеці і співпраці в Європі заявила, що офіційний Вашингтон повністю підтримує заяву Діючого голови ОБСЄ, глави МЗС Швеції Анн Лінде щодо того, що врегулювання конфлікту в Україні має включати і Крим, а СММ ОБСЄ повинна негайно отримати доступ і до півострова. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на "Укрінформ".

"Нещодавні коментарі Шведського Діючого головування щодо пошуку стійкого політичного врегулювання (в Україні – ред.) були абсолютно правильними – це має відбутися відповідно до міжнародного права та принципів і зобов'язань ОБСЄ, з повною повагою суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Крим та місто Севастополь", — заявила Кортні Остріен.

За словами американської дипломатки, заперечення команди Володимира Путіна в ОБСЄ з приводу заяв Анн Лінде є абсолютно невиправданими. Вона також звернула увагу на те, що ці російські заперечення йдуть всупереч не тільки позиціям країн-учасниць ОБСЄ, але також ООН та Європейського суду з прав людини: "Крим - це Україна". Кортні Остріен підкреслила, що саме агресія РФ проти України залишається наразі "найбільшою загрозою європейській безпеці в регіоні".

"Ми вдячні, що Швеція цілком справедливо зробила конфлікт в Україні ключовим напрямком свого головування у 2021 році", — підкреслила представниця США.

Не можна також не згадати про те, що 28 січня український лідер Володимир Зеленський терміново скликав нараду, щоб обговорити запуск "Кримської платформи".

"Кримська платформа" стане майданчиком, який згуртує наших міжнародних партнерів, котрі підтримують територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах. Це для мене не порожні слова. За ними стоять чіткі дії", – наголосив президент України.

Як повідомляв раніше ONLINE.UA, люди Путіна розгорнули в Криму ракетний комплекс "Бастіон".

Категорія
Світ
Дата публікації

Коли Китай може напасти на Тайвань — дані розвідки

Чого далі очікувати від Китаю
Джерело:  online.ua

Колишній консультант Пентагону Рубен Ф. Джонсон, посилаючись на свої джерела в розвідці, попереджає, що армія КНР може розпочати вторгнення на Тайвань у найближчі кілька місяців.

Головні тези:

  • Потенційні сценарії нападу включають тотальну блокаду, масовані ракетні удари та спробу спровокувати хаос у США.
  • Атака на Тайвань може призвести до знищення оборонного потенціалу Штатів та його союзників у регіоні.

Чого далі очікувати від Китаю

Згідно з даними інсайдерів у розвідці, армія КНР може почати вторгнення на Тайвань менше ніж через пів року.

На переконання відставного підполковника армії США Чака ДеВор, Пекін може вдатися до одного з трьох сценарії атаки:

  1. придушення пацієнта,

  2. блискавичне захоплення,

  3. повний хаос.

У першому випадку йдеться про тотальну блокаду Тайваню. Військово-морський флот Китаю оточить острів "як сталева петля", перетворивши Тайванську протоку на зону ураження.

Якщо буде застосовано другий сценарій, то Китай буде вдаватися до масованих ракетних ударів, які зруйнують оборону Тайваню та підкосять його системи ППО.

Також розпочнеться масштабна кібератака, яка виведе з ладу електромережі, відключить інтернет і телефонні мережі.

Що стосується третього варіанту розвитку подій, то Китай спробує захопити Тайвань і знищити оборонний потенціал США і всіх регіональних союзників Америки.

Ракетні удари не тільки знищать військові об'єкти на острові, а й усі бази США в Японії, Гуамі та на Філіппінах. Одночасно з цим 20 000 китайців, незаконно ввезених у США за протоколами відкритого кордону президента Джо Байдена, почнуть атаки спільно з мексиканськими картелями.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?