У Херсонській області здетонував російський снаряд. Загинуло 5 людей
Категорія
Україна
Дата публікації

У Херсонській області здетонував російський снаряд. Загинуло 5 людей

У Херсонській області здетонував російський снаряд. Загинуло 5 людей
Джерело:  online.ua

14 травня стало відомо, що у Херсонській області на російській вибухівці підірвалося 5 людей.

Джерело: Херсонська ОВА

 5 людей загинуло від вибуху міни в Херсонській області

В ОВА уточнили, що подія сталася на одному з сільськогосподарських підприємств у селі Миролюбівка Нововоронцовської громади.

Причиною вибуху став нездетонований снаряд, залишений російською армію.

Влада повідомила, що серед загиблих наймолодшому загиблому було 27 років, найстаршому – 68.

Скільки українців загинуло від російських мін

Нагадаємо, що станом на 22 квітня в Міноборони повідомили, що з початку повномасштабного вторгнення Росії внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах в Україні загинуло 124 українця, з них шестеро дітей.

286 дістали поранень, з них 33 дитини.

Найбільше постраждали від ворожих мін Харківська, Миколаївська та Херсонська області.

Загалом потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами територіями України включно з морськими акваторіями вважаються 174 тисячі квадратних кілометрів.

Держслужби з надзвичайних ситуацій повідомляла, що 174 тисячі квадратних кілометрів території України є потенційно небезпечними через замінування. Це третина від загальної площі країни.

Міністерка економіки Юлія Свириденко заявляла, що на розмінування України може знадобитися 70 років. За словами міністра оборони Олексія Резнікова, Україні знадобиться 30 років на розмінування і близько п'яти тисяч фахівців.

Читайте також:

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?