Україна уразила найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку РФ
Категорія
Україна
Дата публікації

Україна уразила найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку РФ

Генштаб ЗСУ
"Дубна" під ударом СОУ - які наслідки

24 червня Генеральний штаб ЗСУ оголосив результати успішної атаки на Центр космічного зв'язку (ЦКС) "Дубна" в Московській області.

Головні тези:

  • Українські воїни поцілили в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV.
  • Також СОУ рознесли стіну Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу.

"Дубна" під ударом СОУ — які наслідки

Ця атака Сил оборони України відбулася в ніч на 22 червня 2026 року.

Станом на сьогодні відомо про успішне влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV.

Що важливо розуміти, його використовують для супутникового зв'язку. Окрім того, під удар потрапила технічна будівля поряд із цією антеною.

Також відбулося влучне ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін.

Як зазначили в Генштабі, цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв'язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.

Зазначений об'єкт у місті Дубна — найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в росії. Центр використовується для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони рф для зв'язку, розвідки та координації військ.

На цьомі тлі Сили оборони України анонсували продовження операцій з метою ослаблення країни-агресорки РФ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?