"Українська бронетехніка" передала штурмовикам бригади «Лють» БТРи М113 — відео
Категорія
Україна
Дата публікації

"Українська бронетехніка" передала штурмовикам бригади «Лють» БТРи М113 — відео

"Українська Бронетехніка"
БТР М113

Компанія "Українська бронетехніка" передала Об’єднаній штурмовій бригаді Нацполіції "Лють" бронетранспортери моделі М113. Відтак техніка вже допомагає воїнам на полі бою.

Головні тези:

  • Бронетранспортери М113 вже допомагають воїнам на полі бою і перебувають на озброєнні бригади “Лють”.
  • Техніка відома своєю універсальністю та бере участь у бойових діях на різних ділянках фронту.
  • Українські розвідники отримали від волонтерів безпілотний комплекс PD-2, що дозволяє швидше розгортати та згортати розвідувальний комплекс і змінювати місце розташування.
  • Бронетранспортер М113 має потужність двигуна 265 к.с. та здатність перевозити двох членів екіпажу та 11 пасажирів.
  • Українська бронетехніка постачає військову техніку, яка допомагає українським військовим на передовій.

Бронетранспортери М113 на службі у бригаді “Лють”: що відомо

Взагалі на озброєнні Сил оборони України гусеничні бронетранспортери М113 перебувають ще з 2022 року. Техніка дуже добре показала себе за час повномасштабної війни в України та бере участь в бойових діях на різних ділянках фронту.

На сьогодні це одна з найрозповсюдженіших бойових машин у світі. Зараз вона стоїть на озброєнні 44 країн. За більше ніж півстоліття виготовлено 80 тисяч її одиниць у понад 40 модифікаціях.

Як зазначає оборонно-промислове підприємство, вага бронетранспортера – 11 440 кг. На ньому можуть пересуватися двоє членів екіпажу та 11 пасажирів.

Потужність двигуна М113 – 265 к.с., швидкість – 61 км на годину. Броня забезпечує круговий захист від куль калібру 7,62, лобова частина – 12,7.

Озброєння складається з одного 12,7-міліметрового кулемета Browning M2 з можливістю встановлення додатково захисту стрілка у турелі. М113 також можна озброїти автоматичним гранатометом Mk 19 або протитанковими комплексами M47 Dragon чи BGM-71 TOW.

Новітній український безпілотник потрапив на фронт

Українські розвідники отримали від волонтерів безпілотний комплекс PD-2. Це зброя українського виробництва.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

Підрозділ аеророзвідки ГУР одержав від Фонду "Повернись живим" БпАК PD-2. Комплекс складається з двох літаків та оснащений власним живленням і зв’язком наземної станції управління, яка інтегрована у мікроавтобус високої прохідності.

Як зазначають розвідники, це дозволяє значно швидше розгортати та згортати розвідувальний комплекс і змінювати місце розташування. Це рятує життя операторів.

Категорія
Політика
Дата публікації

Все у грі. Що відомо про новий план США щодо України

Пентагон
Джерело:  Reuters

Як вдалося дізнатися журналістам, команда президента США Дональда Трампа спонукатиме Європу купувати більше американської зброї для України. На переконання Білого дому, це посилить не лише Київ, а й Вашингтон.

Головні тези:

  • Адміністрація Трампа розглядає різні варіанти допомоги Україні, які не нашкодять США.
  • Питання постачання зброї для ЗСУ обговорюється на міжнародних форумах, що свідчить про його важливість для усіх союзників Києва.

Що замислив Трамп

Згідно з даними інсайдерів, новий план американського лідера може врешті-решт заспокоїти Київ, який боїться остаточно втратити підтримку США.

Що важливо розуміти, європейські союзники Києва раніше вже купували американську зброю для України за часів правління Джо Байдена.

Анонімні джерела повідомляють, що члени команди Дональда Трампа планують обговорити потенційні закупівлі зброї з європейськими партнерами уже під час Мюнхенської конференції з безпеки.

Що важливо розуміти, фактично це лише один з планів, які обговорює Білий дім, щоб потенційно продовжити надання військової допомоги України без суттєвих витрат американського капіталу.

Офіційний Вашингтон поки не хоче підтверджувати журналістам наявність такого плану, однак визнає: "США завжди люблять продавати зброю, вироблену в Америці, тому що це зміцнює нашу економіку".

Існує багато варіантів. Зараз все в грі, — заявив спецпредставник Дональда Трампа з питань України і РФ Кіт Келлог.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?