Українські дизайнери пропонують нову концепцію візуальної ідентичності України
Категорія
Культура
Дата публікації

Українські дизайнери пропонують нову концепцію візуальної ідентичності України

Українські дизайнери пропонують нову концепцію візуальної ідентичності України
Джерело:  online.ua

Асоціація Design4Ukraine пропонує нове бачення візуального бренду України. Автори пропонують впорядкувати і створити єдину систему української символіки.

Джерело: співзасновник Design4Ukraine Ярослав Белінський

Дизайнери хочуть змінити візуальний бренд України

Наразі, маємо ситуацію із національною ідентичністю, коли кілька брендів різних років розмивають образ України. Ситуація з візуальною ідентичністю державних установ та міністерств дещо краща, але теж потребує впорядкування та систематизації, - вважає Белінський.

На його думку, тризуб — один із найкращих світових зразків державних символів, які відповідають критеріям «ідеального логотипу».

Автори кажуть, що Україна вже має низку якісних елементів айдентики, які не потребують змін.

Серед них тризуб, колірна палітру з небесного та золотавого, яку напередодні “забрендували” в Pantone, а також шрифт Kyiv Type, розроблений Дмитром Растворцевим.

На його думку, концепт візуальної ідентичності України повинен поєднувати у собі минуле, сучасне й майбутнє держави.

Також Белінський пропонує змінити дизайн паспорта України.

Дизайнери також пропонують відмовитись від великого гербу України і затвердити Малий герб України як Головний.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Румунія посилює свій флот на Чорному морі — про що йдеться

Румунія
Джерело:  Reuters

28 березня Верховна рада оборони Румунії схвалила план збільшення кількості малих військових кораблів у складі свого флоту для зміцнення позицій в Чорному морі і на східному фланзі НАТО.

Головні тези:

  • Румунія збирається посилити свій флот на Чорному морі шляхом закупівлі нових військових кораблів.
  • Плани включають збільшення витрат на оборону до 2,5% від ВВП у 2024 році.
  • Проблеми з угодою з французькою компанією Naval Group призвели до пошуку альтернативних рішень щодо модернізації флоту.

Румунія придбає у Франції малі військові кораблі

У виданні нагадали, що Румунія, яка має найдовший сухопутний кордон з Україною, у 2023 році скасувала угоду з французькою компанією Naval Group.

Naval Group мала контракт на будівництво чотирьох військово-морських корветів класу Gowind для Румунії, а також на модернізацію двох фрегатів за 1,2 млрд євро.

Проте угода була затримана спочатку через юридичні проблеми, а потім через те, що вона не змогла досягти порозуміння зі своїм молодшим партнером щодо зростання витрат.

Члени Ради проаналізували і схвалили оснащення ВМС Румунії новим військовим кораблем, легким корветом, здатним виконувати в найкоротші терміни безліч місій, - йдеться в заяві Ради оборони, в якій вона доручила міністерству оборони Румунії розпочати процес закупівлі.

Військово-морські сили Румунії залишаються найменш модернізованими серед усіх видів збройних сил країни. Румунія планує збільшити витрати на оборону до 2,5% від ВВП у 2024 році, порівняно з нинішніми 2,2%.

Минулого місяця тимчасовий президент Румунії Іліє Болоян заявив, що оборонні витрати Румунії можуть досягти 3% ВВП поетапно протягом одного-двох років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?