Український "Щедрик" виконали на одній з найкрасивіших площ світу: яскраве відео
На одній з найкрасивіших площ світу Сан-Марко в італійській Венеції відбувся святковий новорічний концерт, на якому всесвітньо відомий вокальний хор Vocal Skyline і хор Великого вокального оркестру виконали український "Щедрик" в обробці Миколи Леонтовича.
Відео виконання української пісні, яка стала головним символом Різдва на Заході, опублікували в соцмережах, передає ONLINE.UA.
При виконанні українського "Щедрика" в концерті брали участь 50 молодих голосів з Vocal Skyline і 250 учасників Big Vocal Orchestra. За їх виступом спостерігали тисячі італійців і гостей італійської Венеції.
Слід зазначити, що Vocal Skyline - це найчисленніший хор Італії. Він відомий жестами і рухами під час виконання композицій, що створює колосальний сценічний ефект.
Переможець останнього джекпоту панʼєвропейської лотереї EuroMillions виграв приз у розмірі 250 млн євро, що є рекордом для цього розіграшу.
Головні тези:
Переможець лотереї EuroMillions зірвав рекордний джекпот у 250 млн євро, що стало найбільшим виграшем в історії цього розіграшу.
За правилами лотереї, переможцю надано три роки на забирання грошового призу та можливість залишитися анонімним.
Лотерея EuroMillions відбувається кожного вівторка та п'ятниці в дев'яти країнах Європи, включаючи Австрію, де було виграно рекордні 250 млн євро.
Переможець EuroMillions зірвав рекордний джекпот
Про це організатори EuroMillions оголосили 29 березня.
Квиток, який виграв джекпот EuroMillions, розіграний 28 березня, був проданий в Австрії. Це вже двадцятий випадок, коли представник цієї країни виграє головний приз з моменту запуску лотереї у 2004 році, кажуть організатори.
Тепер у переможця є три роки, щоб з'явитися і забрати свої гроші. У EuroMillions не розкриватимуть інформацію про нього, якщо тільки це не зробить сам власник призу.
Рекорд найбільшого виграшу EuroMillions продовжує зростати протягом останніх років, оскільки правила дозволяють збільшувати максимальну суму джекпоту на 10 млн євро щоразу, коли хтось виграє максимальну суму.
Австрія стала місцем двох найбільших виграшів в історії: попередній рекордний приз у 240 мільйонів євро у грудні 2023 року також виграв представник цієї країни.
Тепер джекпот EuroMillions знову стартує з 17 мільйонів євро.
Розіграш EuroMillions відбувається кожного вівторка і п'ятниці в дев'яти країнах Європи. Для виграшу джекпоту власнику квитка потрібно вгадати сім чисел: п’ять звичайних і два "щасливі" (Lucky Star).
Розіграш джекпоту проводиться у дев'яти європейських країнах: Бельгія, Франція, Велика Британія, Іспанія, Португалія, Ірландія, Австрія, Швейцарія та Люксембург.
У грудні 2022 року 165 жителів бельгійського села спільно виграли в лотерею EuroMillions понад 143 млн євро.
14 квітня 2022 року українські військові неочікувано для всіх потопили ракетний крейсер "Москва" - флагман російського флоту. Лише зараз стало відомо, що ця подія насправді шокувала та налякала команду експрезидента США Джо Байдена.
Головні тези:
Знищення флагмана російського флоту призвело до напружених відносин між Україною та США.
Білий дім не знав, як Росія відреагує на таке публічне приниження .
Байден боявся реакції Путіна
Як вдалося дізнатися журналістам, у середині квітня 2022 року американські та українські військово-морські офіцери проводили рутинну розвідку.
Саме тоді на екранах своїх радарів вони помітили щось несподіване.
Тоді американці сказали: "О, це "Москва", а українці одразу відповіли: "Боже мій. Дуже дякую. До побачення".
Фактично Україна знищила російський флагман, не порадившись зі своїми американськими союзниками.
Американці були розлючені, бо українці не попередили про це; здивовані, що Україна мала ракети, здатні досягти корабля; і панікували, бо адміністрація Байдена не мала наміру дозволити українцям атакувати такий потужний символ російської могутності.
Потоплення крейсера “Москва”
Варто зазначити, що у перші роки війни відносини між Україною та США також ускладнювали напружені стосунки між тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і його американським колегою, генералом Марком А. Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.