Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати в грудні
Категорія
Україна
Дата публікації

Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати в грудні

Україну накриють потужні магнітні бурі: небезпечні дати в грудні
Джерело:  online.ua

Грудень готує неприємний сюрприз для метеочутливих людей - 1 і 2 числа очікуються потужні магнітні бурі рівня G1. Цілий тиждень після цих бур очікуються магнітні активності, які вщухнуть лише після 9 грудня, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.

Експерти уточнюють, що 1 грудня, в суботу, магнітні збудження будуть близькі до бурі, а 2 грудня, в неділю, досягнуть піку. Високі рівні коливань очікуються 7 і 8 числа, а також 17-18 грудня.

Магнітні бурі у грудні 2018 - календар

Вчені нагадують, що в період магнітних бур негативний вплив на собі збурень геомагнітного поля відчувають метеочутливі люди, які страждають хронічними захворюваннями кровоносної системи і серця. Вони схильні до ризиків виникнення інсультів, інфарктів і гіпертонічних кризів.

Щоб уникнути головного болю, порушень настрою і сну, занепаду сил під час магнітних бур, експерти рекомендують максимально розвантажити "небезпечні" дні, більше гуляти і відпочивати, уникати стресових ситуацій і стежити за тиском. У період магнітних бур знизити ризики негативних наслідків допоможе також правильне харчування і здоровий сон.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що з 28 листопада у православних християн починається Різдвяний піст 2018 зі строгими обмеженнями в їжі і способі життя.

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?