В Укренерго попередили про можливі відключення світла по всій Україні
Категорія
Економіка
Дата публікації

В Укренерго попередили про можливі відключення світла по всій Україні

Електроенергія
Джерело:  Укренерго

Через новий російський ракетний удар по енергосистемі України 8 травня можливі відключення електроенергії по всій країні з 18:00 до 23:00.

Можливі відключення світла 8 травня

НЕК "Укренерго" зазначає, що в ніч на 8 травня війська РФ випустили понад 50 ракет та 20 «шахедів» по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях.

Це вже п’ятий масований ракетно-дроновий удар по об’єктам енергетики, починаючи з 22 березня.

Об’єкти генерації зазнали пошкоджень. Також російські «шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами.

Зазначається, що 8 травня ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні.

Обмеження будуть рівномірно розподілені по всім областям. Як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго.

Причиною запровадження відключень називають дефіцит електроенергії в енергосистемі, що виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій.

Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи.

В «Укренерго» закликали споживати електроенергію ощадливо, особливо з 18:00 до 23:00.

Атака РФ 8 травня: що відомо

Уночі 8 травня РФ черговий раз завдала по Україні масованої ракетної атаки. Сили ППО знищили 39 з 55 запущених ракет та 20 з 21 безпілотника.

Міненерго повідомило, що РФ атакувала об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано- Франківській, Вінницькій областях.

ДТЕК повідомив, що РФ атакувала три їхні теплоелектростанції.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?