Відома британська співачка неочіковано повідомила про розлучення
Британська співачка Адель підтвердила інформацію про розлучення зі своїм чоловіком Саймоном Коннекі. Як повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Associated Press, відповідну заяву оприлюднили представники співачки Бенні Тарантіні та Карл Фіш.
«Адель та її партнер розлучилися. Вони прагнуть виховувати сина в любові. Як завжди, вони просять поважати приватність. Більше коментарів не буде», – йдеться у електронному листі від представників співачки.
30-річна Адель почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком Саймоном Конеккі влітку 2011 року. У жовтні 2012 року вона народила сина на ім'я Анджело. На початку 2017 року Адель та Саймон таємно побралися.
За оцінками газети Sunday Times, співачка за свою кар’єру заробила 125 млн фунтів. Це дає їй можливість займати 19 сходинку у неофіційному заліку найбагатших музикантів світу. Якщо ж брати до уваги лише британських поп-зірок, то у цьому рейтингу вона залишається беззаперечним лідером. На другому місці за Адель знаходиться Ед Ширан, чиї статки журналісти оцінили у 120 млн фунтів.
За інформацією ONLINE.UA зараз Адель працює над четвертим студійним альбомом. Його вихід очікується в грудні 2019 року.
Щомісяця між бригадами Збройних сил України (ЗСУ) розподілятиметься 2,5 млрд гривень. Кошти спрямують на закупівлю безпілотних літальних апаратів.
Головні тези:
Бригади ЗСУ отримуватимуть 2,5 млрд грн щомісяця для закупівлі безпілотних літальних апаратів з метою покращення військових можливостей.
Міністерство оборони України планує закупити значну кількість дронів на 2024-2025 роки, спільно з Мінцифрою вже уклали контракти на понад 1,8 млн БПЛА.
В Україні виробництво безпілотників масштабується швидкими темпами: за два роки з 7 виробників кількість зросла до 87, з метою забезпечення власної безпеки та недопущення переваг Росії.
Плани на виробництво дронів в Україні амбітні: Уряд планує виготовлення мільйонів безпілотників щорічно для зміцнення обороноздатності країни.
Розширення фінансування на закупівлю дронів є важливим кроком для забезпечення військових Збройних Сил України та їх ефективної роботи на фронті.
ЗСУ щомісяця отримуватимуть 2,5 млрд грн на закупівлю дронів
Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.
За словами міністра, у грудні 2024 року Міноборони вже передало підрозділам 2,1 млрд гривень на закупівлю дронів. Це дозволило оперативно задовольнити потреби військових та покращити диверсифікацію централізованого управління.
Після аналізу ініціативи уряд ухвалив рішення про її розширення. Сьогодні Кабінет міністрів підтримав відповідну пропозицію Міністерства оборони щодо збільшення фінансування.
Скільки дронів законтрактовано на 2024-2025 роки
Як повідомили у Міноборони, за 10 місяців 2024 року відомство спільно з Мінцифрою законтрактували 1,6 млн безпілотників різних типів на загальну суму понад 114 млрд грн.
Там розповіли, що з цього обсягу постачальниками вже виконано замовлення на 1.28 млн БпЛА вартістю понад 81 млрд грн. Водночас до кінця року заплановано постачання ще 366 940 одиниць дронів.
На 2025 рік Міноборони спільно з Мінцифрою законтрактували 155 205 одиниць безпілотних літальних апаратів на суму 32,33 млрд грн. Сумарно на 2024-2025 роки вже законтрактовано 1,8 млн безпілотників на суму майже 147 млрд грн.
Виробництво дронів в Україні
У Мінцифри повідомляли, що за останні два роки виробництво безпілотників в Україні масштабувалося в 100 разів. Якщо два роки тому, коли стартував проєкт “Армія дронів”, було 7 виробників, у яких держава могла закуповувати БПЛА, то на сьогодні їх 87.
21 вересня міністр оборони Рустем Умєров заявив, що у 2025 році Україна планує виробити кілька мільйонів безпілотників, аби не дати Росії переваг в цьому напрямку.
1 жовтня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що до кінця цього року в Україні планують виготовити 1,5 млн дронів, а Зеленський на Міжнародному форумі оборонних індустрій сказав, що українці можуть виготовляти 4 млн дронів щорічно.
У Мінфіні зазначають, що цього року очікують від ЄС 30,6 млрд євро бюджетної підтримки, серед яких 18,1 млрд євро у рамках кредиту G7 ERA за рахунок прибутків від заморожених активів РФ.
Головні тези:
Україна планує отримати від ЄС 30,6 млрд євро бюджетної підтримки у 2025 році.
Частина коштів буде надана у рамках кредиту G7 ERA та програми Ukraine Facility.
ЄС є найбільшим фінансовим донором прямої бюджетної допомоги для України.
Допомога ЄС також включає військову, гуманітарну допомогу та санкційну політику проти Росії.
Що відомо про фінансову допомогу ЄС Україні у 2025 році
Окрім цього Україна розраховує отримати від ЄС 12,5 млрд євро у рамках програми Ukraine Facility.
Залучені кошти будуть спрямовані на забезпечення фінансування пріоритетних статей держбюджету у 2025 та 2026 роках.
За словами глави Мінфіну Сергія Марченка під час виступу на засіданні Ради ЄС з економічних і фінансових питань у Брюсселі, наразі ЄС є найбільшим фінансовим донором прямої бюджетної допомоги.
З лютого 2022 року, і за цей період 45 млрд євро було залучено на фінансування пріоритетних видатків держбюджету.
Що відомо про вже отримані кошти від ЄС
За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, до бюджету надійшли перші 3 млрд євро від ЄС у рамках програми G7 з допомоги за рахунок прибутків від заморожених російських активів.
Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних видатків з держбюджету.
Загалом, за словами прем’єр-міністра, у рамках ініціативи G7 Україна має отримати 50 млрд євро, з яких 20 млрд має надати Євросоюз.