Янукович не може рухатися: нові подробиці про госпіталізацію екс-президента України
Категорія
Україна
Дата публікації

Янукович не може рухатися: нові подробиці про госпіталізацію екс-президента України

Янукович не може рухатися: нові подробиці про госпіталізацію екс-президента України
Джерело:  online.ua

Колишній президент України Віктор Янукович, який втік до Росії, не може рухатися через отриману важку травму. Він до цих пір знаходиться в лікарні, тому не зможе виступити з останнім словом у суді у справі про держзраду.

Подробиці госпіталізації і травми Януковича повідомив один з його адвокатів Олександр Горошинський росЗМІ, передає ONLINE.UA.

Діагноз Януковича, з яким він лежить в лікарні, адвокат не назвав, підкресливши, що це буде некоректно. Але він запевнив, що травма у Януковича дуже важка, екс-президент України перебуває в нерухомому стані.

Горошинський не уточнив, де травмувався Янукович - він лише підтвердив, що травма спортивного характеру. Також правозахисник Януковича, якого в Україні судять за держзраду, додав, що через отриману травму він не зможе взяти участь в суді через поважну причину - з промовою останнього слова в Оболонському райсуді Києва Янукович повинен був виступити в понеділок, 19 листопада.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Януковича в Москві екстрено госпіталізували у важкому стані.

Категорія
Світ
Дата публікації

Литва встановить протипіхотні міни на кордоні з Росією та Білоруссю

Кордон

Про це заявила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне за підсумками 100 днів роботи, її цитує пресслужба Міноборони.

Головні тези:

  • У міністерстві оборони Литви розглядають можливість встановлення протипіхотних мін на кордоні з РФ та РБ для зміцнення безпеки країни.
  • Литва спільно з Латвією, Естонією, Польщею та Фінляндією працює над об'єднанням оборонних потенціалів у рамках Східного щита та Балтійської лінії оборони.
  • Оновлення та розширення концепції контрмобільності є одним із пріоритетів Литви на шляху до забезпечення надійного захисту кордонів.

Литва замінує кордон з РФ та РБ

Шакалієне разом зі своїми колегами з Латвії, Естонії, Польщі та Фінляндії обговорювали об'єднання Східного щита і Балтійської лінії оборони, а також участь Фінляндії в розробці єдиного плану з посилення захисту кордонів шляхом розширення пакета заходів.

Під час зустрічей із колегами литовська міністерка обговорювала оновлення та розширення концепції контрмобільності.

За прикладом Польщі кордон північно-східного флангу може бути укріплений декількома рівнями фортифікаційних споруд, включно з протипіхотними та протитанковими мінами, але не обмежуючись ними, — йдеться у повідомленні литовського Міноборони.

Як зазначено, партнери мають намір домагатися фінансування ЄС на ці цілі.

Як відомо, Литва, Латвія, Естонія та Польща оголосили 18 березня про намір вийти з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?