Зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф вперше став батьком
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф вперше став батьком

Зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф вперше став батьком
Джерело:  online.ua

Британський актор Деніел Редкліфф вперше став батьком. Його та партнерку Ерін Дарк помітили на прогулянці з новонародженою дитиною.

Джерело: The Daily Maіl

У Деніела Редкліффа з'явився первісток

33-річного актора з 38-річною американською актрисою помітили у Нью-Йорку на прогулянці з малюком. Вперше про те, що пара очікує на дитину, стало відомо у березні.

Представники Редкліфа сказали, що пара, яка разом більше десяти років, "в абсолютному захваті" від того, що стали батьками.

Деніел дуже радий стати батьком. Його стосунки з Ерін справді особливі, і всі думають, що вони будуть чудовими батьками, - повідомило джерело виданню.

Під час прогулянки Деніел виглядав стримано, прикриваючи обличчя темно-синьою бейсболкою та захисною маскою.

Він був одягнений у сіру футболку з графічним малюнком і темно-сірою толстовкою, штани кольору хакі та кросівки.

Новоспечена мама Ерін одягла чорну футболку та світлі джинси з зеленим вельветовим пальто та яскраво-помаранчевими черевиками.

Що відомо про стосунки Редкліфа та Дарк

Пара познайомилася під час спільної роботи над Kill Your Darlings у 2012 році і прожила разом більше десяти років.

Деніел розповів людям про свою першу зустріч з Ерін у 2020 році, сказавши: «Одного дня це буде чудова історія, яку ми розповімо нашим дітям через те, що наші герої роблять один з одним», маючи на увазі інтимну сцену між їхніми персонажами у фільмі.

Наші герої зустрічаються та фліртують один з одним, тому є такий милий запис про те, як ми просто зустрілися вперше та фліртували, - сказав актор.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Стрілянина в Чорногорії. Вбито 12 людей, серед них 2 дітей

Стрілянина в Чорногорії. Вбито 12 людей, серед них 2 дітей
Джерело:  vijesti.me

Через стрілянину в барі в Чорногорії загинули 12 осіб, серед яких двоє дітей. У відповідь на трагедію влада країни розглядає можливість повної заборони на носіння зброї.

Головні тези:

  • У результаті стрілянини в Чорногорії загинуло 12 осіб, серед яких двоє невинних дітей.
  • Влада Чорногорії розглядає можливість повної заборони на носіння зброї після трагедії в барі.
  • Мотиви дій нападника Ацо Мартіновича залишаються невідомими, оскільки серед жертв були його друзі та куми.
  • Нападник, який застрелив власника бару та його дітей, розшукується поліцією після вчинення трагедії.
  • Уряд Чорногорії оголосив дні жалоби на 2, 3 і 4 січня через жахливу стрілянину, визнану прем’єр-міністром Мілойко Спаїчем жахливою трагедією.

Через стрілянину в Чорногорії загинуло 12 людей

Як повідомляють ЗМІ, 12 осіб були вбиті в місті Цетинє, ще четверо отримали поранення. Напад стався у п'яти різних місцях.

У першому та другому локаціях загинули по чотири особи. У третьому місці жертвами стали двоє дітей. У четвертому та п’ятому місцях загинули по одній людині.

Підозрюваний у стрілянині, Ацо Мартінович, намагався вчинити самогубство. Він помер під час транспортування до лікарні.

Міністр внутрішніх справ Данило Шаранович зазначив, що мотиви дій нападника невідомі, оскільки серед жертв були його друзі та куми.

Ацо Мартинович (фото — www.vijesti.me)

Відомо, що у 2005 році Мартінович отримав умовний рік ув’язнення за насильницьку поведінку. Також у 2022 році його було засуджено до трьох місяців за незаконне зберігання зброї та вибухівки.

Що відомо про стрілянину в Чорногорії

Як зазначають ЗМІ, інциденту передувала бійка в ресторані, спричинена побутовим конфліктом.

За словами міністра внутрішніх справ Чорногорії Данила Сарановича, щонайменше 10 осіб загинули, ще декілька отримали поранення.

WP уточнює, що нападником виявився 45-річний Ацо Мартинович. Він застрелив власника бару, його дітей і членів своєї сім’ї. Після цього зник, а поліція направила спецпідрозділи для його затримання.

Комісар поліції Лазар Сцепанович розповів, що нападник перебував у барі протягом дня, а близько 17:30 повернувся зі зброєю і відкрив вогонь.

У зв’язку з трагедією уряд Чорногорії оголосив 2, 3 і 4 січня днями жалоби. Прем’єр-міністр Мілойко Спаїч назвав подію жахливою трагедією.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Зіниці можуть бути пов'язані зі спогадами — незвичайне відкриття науковців

Зіниця
Джерело:  The Independent

Американські дослідники з Корнельського університету з'ясували, що звужені зіниці під час сну можуть свідчити про відтворення мозком нових спогадів, тоді як розширені зіниці свідчать про нове переживання старих спогадів. 

Головні тези:

  • Звужені зіниці під час сну можуть свідчити про відтворення нових спогадів, тоді як розширені зіниці вказують на нове переживання старих спогадів.
  • Розмір зіниць слугує ключем для розуміння того, як мозок формує сильні та довготривалі спогади.
  • Мозок розділяє стару та нову інформацію за допомогою зіниць, що грає вирішальну роль у уникненні “катастрофічного забування”.
  • Дослідження на мишах дозволило встановити, що консолідація спогадів відбувається під час стадії повільного сну.
  • Результати дослідження можуть сприяти розробці ефективних методів поліпшення пам'яті для людей та тренуванню штучного інтелекту.

Зіниці людини під час сну можуть вказувати на роботу мозку над спогадами

За словами науковців, розмір зіниць слугує ключем для розуміння того, як і яким чином мозок формує сильні та довготривалі спогади.

У рамках дослідження вчені прикріпили електроди до мозку мишей і стежили за ними через камери спостереження за очима.

Вони з’ясували, що відтворення нових спогадів і їхня консолідація відбувається під час звуження зіниць у той час, коли людина спить.

Мозок за допомогою зіниць розділяє стару та нову інформацію
Розширена зіниця людини

Розширення зіниць свідчить про відтворення мозком старих спогадів.

Ця здатність до розділення двох підстадій сну грає вирішальне значення для уникнення так званого “катастрофічного забування”, або закріпленню одних спогадів за рахунок інших.

Як мозок розділяє старі та нові спогади

У своєму експерименті науковці вчили мишей виконувати різні завдання, серед яких збирання води та печіва у якості нагороди за проходження лабіринту.

Вони забезпечили гризунів мозковими електродами і крихітними камерами, які висіли перед їхніми очима, щоб відстежувати зміни їхніх зіниць.

Під час вивчення мишею нового завдання та подальшого засинання, електроди фіксували мозкову активність, а камери записували зміни зіниць.

Науковцям вдалось з’ясувати, що консолідація спогадів відбувалась під час стадії повільного сну, коли очі рухаються зі зниженою швидкістю.

У стадії повільного сну люди та інші живі істоти бачать сни.

Ці моменти — дуже короткі періоди часу, які люди не можуть виявити, наприклад, 100 мілісекунд, — пояснює співавтор дослідження Азахара Оліва.

Це дослідження дозволяє зрозуміти, яким саме чином мозок розділяє пам’ять про отриману нову інформацію, щоб вона не заважала вже наявній.

Структура сну у мишей більш різноманітна і більше схожа на стадії, які спостерігаються у людей, ніж вважалося раніше.

Дослідники могли краще зрозуміти цей процес, перериваючи сон мишей у різні моменти і пізніше перевіряючи, наскільки добре вони згадували вивчені завдання.

Коли миша входила в підстадію нешвидкого сну, її зіниця звужувалася, і мозок, здавалося, відтворював нещодавно вивчені завдання або нові спогади.

Результати вказують на вбудований механізм у мозку, що працює в дуже короткі терміни, який відокремлює нові знання від старих.

Науковці сподіваються, що дослідження призведе до розробки більш ефективних методів поліпшення пам'яті для людей і допоможе в тренуванні штучного інтелекту.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?