ЗСУ досягли тактичного прогресу у Бахмуті — розвідка Британії
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ досягли тактичного прогресу у Бахмуті — розвідка Британії

ЗСУ досягли тактичного прогресу у Бахмуті — розвідка Британії
Джерело:  online.ua

Попри те, що бойовики ПВК “Вагнер” продовжують спроби захопити Бахмут, українським військам вдалося досягти тактичних успіхів та стабілізувати фланги Бахмута на свою користь.

Джерело: Міноборони Британії

ЗСУ вдалося стабілізувати фланги Бахмута

За інформацією Розвідки Міноборони Британії, сили ПВК “Вагнера” продовжують поступовий прогрес у захопленні Бахмута, проте протягом останніх чотирьох днів ЗСУ досягли тактичного прогресу, стабілізувавши фланги Бахмута на свою користь.

Окрім просування на південь від Бахмута, українським силам вдалося відкинути російську лінію фронту на північний захід від міста. Ймовірно, це дозволило українським військам відновити більш безпечне використання ключової дороги постачання 0506.

Україна утримує західне просування Росії по лінії каналу Сіверський Донець-Донбас, а водний шлях перетворюється на перешкоду в рамках глибокої оборонної смуги навколо міста Часів Яр.

ЗСУ вдалось просунутись на 2 кілометри в районі Бахмуту

За інформацією речника Східного угруповання ЗСУ Сергія Череватого, протягом останніх двох діб українськім військовим вдалось просунутись на відстань до 2 кілометрів в районі Бахмута на Донеччині та завдати численних пвтрат злочинній армії РФ.

За останні дні росіяни 479 разів атакували позиції ЗСУ, здійснили 4 авіанальоти. В ході боїв нашим військовим вдалося знищити 149 окупантів, поранити 160, а також взяти у полон ще шістьох.

Череватий додав, що також було відбито дві ворожі бойові машини піхоти, два бронеавтомобілі, три БПЛА, а також польовий склад із боєприпасами.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Залужний розкрив правду про "секретну зброю" України у Вісбадені

Валерій Залужний
Залужний розповів про штаб у Вісбадені

Ексголовнокомандувач ЗСУ, посол України у Великій Британії Валерій Залужний вирішив розповісти подробиці створення військового штабу в німецькому Вісбадені у 2022 році, який став "секретною зброєю" у плануванні операцій та формуванні потреб для їх реалізації.

Головні тези:

  • Ідея логістичного оперативного штабу в Вісбадені була реалізована завдяки підтримці Великої Британії.
  • Цей майданчик став чудовим механізмом взаємодії України з її партнерами.

Залужний розповів про штаб у Вісбадені

Ексголовнокомандувач ЗСУ нагадав про те, що після 24 лютого 2022 року військова допомога від союзників Києва суттєво зросла.

Саме тоді Україна почала отримувати багато різноманітної зброї і техніки, а з цим — і нові виклики, пов’язані з її доставкою та ремонтом.

Саме тому у квітні 2022 року ми створили центр з координації постачання військової допомоги Україні. Він базувався у штаб-квартирі Європейського командування США у Штутгарті, Німеччина. Через деякий час цей штаб продовжив роботу у Вісбадені.

Валерій Залужний

Валерій Залужний

Ексголовнокомандувач ЗСУ, посол України у Великій Британії

Потім прийшло розуміння, що Україні та її союзникам потрібен спільний з партнерами оперативний штаб, який буде здійснювати оцінку потреб у зброї та техніці, виходячи з планування операцій.

Саме на цьому тлі вперше виникла ідея створити на базі логістичного оперативний штаб, який би аналізував сплановані операції ЗСУ і, відповідно до стандартів НАТО, формував під них потребу.

Цю ідею вдалося втілити в життя завдяки підтримці офіційного Лондона.

І Вісбаден отримав нове дихання. У цьому штабі планували операції, проводили воєнні ігри, формували потреби для ЗСУ та передавали їх до Вашингтона та європейських столиць, — наголосив Залужний.

За його словами, саме цей майданчик став чудовим механізмом взаємодії з союзниками Києва щодо майбутніх воєнних операцій та формування потреб під них.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?