Армія РФ стрімко втрачає перевагу у літаках над ЗСУ
Категорія
Україна
Дата публікації

Армія РФ стрімко втрачає перевагу у літаках над ЗСУ

Армія РФ стрімко втрачає перевагу у літаках над ЗСУ
Джерело:  online.ua

За даними розвідки Великої Британії, протягом останніх 10 днів кремлівська армія втратила не менше 4 військових літаків, а від початку повномасштабного вторгнення кількість збитих ЗСУ ворожих літаків вже становить близько 55 одиниць. 

Джерело: Twitter-сторінка Міноборони Великої Британії

Кремлівська армія втратила перевагу у літаках 

За словами представників британської розвідки, різке зростання втрат літаків кремлівської армії пов'язане із високим ризиком для ВПС РФ, які намагаються  забезпечити безпосередню підтримку з повітря російським наземним військам, що стримують контрнаступ ЗСУ.

У британській розвідці зазначають, що ситуаційна поінформованість російських пілотів часто буває поганою. Крім того, існує реальна ймовірність того, що деякі літаки відхилилися від території противника і потрапили до більш щільних зон протиповітряної оборони, оскільки лінія фронту швидко переміщалася.

Відсутність у Росії переваги в повітрі залишається одним з найбільш важливих факторів, що лежать в основі ненадійності її оперативної схеми в Україні, - наголосили в Міноборони Великої Британії.

У той же час представники Пентагону зазначають, що реакцію Кремля на ганебні поразки у війні та численні втрати передбачити неможливо.

Війна зараз йде не надто добре для Росії. Тому ми всі зобов'язані підтримувати високий рівень готовності, - зазначив голова об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі.

Міллі відвідав військову базу у Польщі, яка допомагає Україні у військових діях. Під час поїздки він оглянув протиповітряну оборонну базу, що включає ракетний комплекс Patriot. Вона може використовуватися для оборони, якщо РФ ризикне вступити у війну з НАТО та атакує базу.

За оцінками Міллі, американські війська в Європі не наражаються на будь-яку підвищену загрозу, але вони повинні перебувати в стані готовності.

Під час війни ви просто не знаєте з високим ступенем впевненості, що відбудеться далі, - зазначив Міллі.

За його словами, війна в Україні перейшла на новий етап і ситуація може різко змінитись протягом найближчих тижнів або місяців.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Не артилерія. Експерти назвали "домінуючого убивцю" на фронті

Дрони почали відігравати одну з ключових ролей у війні
Джерело:  The Sun

Експерти та аналітики видання The Sun дійшли висновку, що саме ударні дрони стали “домінуючим вбивцею” у загарбницькій війні Росії проти України. Дані західних розвідок вказують на те, що 8 з 10 військових, вбитих і поранених, були віддалено атаковані пристроями, пілотованими молодими солдатами, які часто перебувають за багато кілометрів від поля бою.

Головні тези:

  • Українські військові щоденно стикаються з атаками до 100 ударних дронів, які виявилися дешевими та дуже ефективними в бойових умовах.
  • Британські експерти підкреслюють, що саме дрони суттєво змінюють характер сучасної війни.

Дрони почали відігравати одну з ключових ролей у війні

Згідно з даними західних офіційних осіб, безпілотники дійсно змогли замінити традиційні артилерійські удари по цілях.

Саме вони станом на сьогодні є головною причиною від 70 до 80% втрат як армії РФ, так і ЗСУ.

Що важливо розуміти, щоденно українські воїни зазнають атак щонайменше 100 ударних дронів — приблизно по одному кожні 15 хвилин.

Ці дрони-камікадзе дешеві у виробництві та дуже ефективні. Вони можуть зависати в певній ділянці, перш ніж їм буде призначено ціль для атаки.

З заявою з цього приводу виступив ексофіцер розвідки британської армії Філ Інгрем.

За його словами, саме безпілотники змогли змінити характер сучасної війни:

Ці вражаючі цифри показали, що дрони відіграватимуть значну роль у всіх майбутніх військових кампаніях, — наголосив Інгрем.

Британські фахівці звертають увагу на те, що характер військових дій блискавично трансформується.

На цьому тлі вони закликали почати створювати власні ескадрильї ударних безпілотників.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?