Ердоган заявив про прагнення Путіна до якнайшвидшого припинення війни
Категорія
Політика
Дата публікації

Ердоган заявив про прагнення Путіна до якнайшвидшого припинення війни

Ердоган заявив про прагнення Путіна до якнайшвидшого припинення війни
Джерело:  online.ua

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган неочікувано заявив, що кремлівський диктатор та військовий злочинець Володимир Путін воліє якнайшвидше завершити розв'язану війну проти України, однак вона триватиме ще довго.

Джерело:  PBS

Що відомо про підігравання Ердогана Путіну 

Ердоган зазначив, що тільки керівництво України та Росії може вирішити, коли саме закінчиться війна.

Нам би дуже хотілося сподіватися, що війна закінчиться якнайшвидше. І Путін насправді теж виступає за якнайшвидше припинення цієї війни, - цинічно заявив турецький лідер.

Ердоган наголосив, що Росії можна довіряти так само, як і західним країнам. Однак, за його словами, Захід обдурив його багаторічні сподівання на вступ до ЄС.

У мене немає причин їм не довіряти. Росія надійна настільки ж, наскільки і Захід. Останні пів століття ми чекали на порозі ЄС. І зараз я довіряю Росії настільки ж, наскільки я довіряю Заходу", - підкреслив президент Туреччини.

Чому Ердоган довіряє Путіну

Ердоган не погодився із зауваженням інтерв'юерки, що Путіну не можна довіряти через вихід РФ із зернової угоди та вторгнення в Україну.

Половина постачання природного газу приходить з Росії, а це означає, що у нас є солідарність. Ми спільно йдемо вперед і також співпрацюємо в галузі оборонної промисловості, - заперечив Ердоган.

Лідер Туреччини додав, що його політика, "наскільки це можливо, полягає у встановленні контактів із країнами всього світу на основі безпрограшного сценарію". Ердоган уточнив, що матиме з Росією такі ж "добрі відносини", як зі США.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія погрожує країнам НАТО через можливе розміщення миротворців в Україні

Захарова
Джерело:  online.ua

Розміщення збройних сил країн Заходу в Україні стане приводом для прямого зіткнення з Росією та НАТО, цинічно заявила офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова.

Головні тези:

  • Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова стверджує, що розміщення миротворців НАТО в Україні загрожує прямим зіткненням з Росією.
  • Ініціатива Лондона та Парижа про створення “коаліції охочих” для гарантій миру в Україні викликала категоричний протест країни-агресорки.
  • Британія та Франція мають намір розмістити 30 тис військових в Україні після досягнення мирної угоди, що викликає напругу в регіоні.

Британія хоче розв’язати бійню у Європі — Захарова

Росія категорично проти такого сценарію, який загрожує прямим зіткненням Росії та НАТО", — сказала вона на брифінгу 27 березня, коментуючи ініціативу Лондона та Парижа про створення "коаліції охочих" для гарантій миру в Україні.

За словами Захарової, "насправді йдеться про військову інтервенцію в Україні під виглядом миротворчої операції".

Лондон та Париж продовжують виношувати задум військової інтервенції на Україну, все це маскується під якусь "миротворчу місію, — брехливо зазначила вона.

Як підкреслила Захарова, "британці чудово розуміють небезпеку геополітичної партії, що розігрується, саме тому прокидають ідею "знеособлення" форми миротворців, маючи на увазі відсутність шевронів або відмітних знаків, які б дозволили їх ідентифікувати".

Ми розуміємо, навіщо вони це роблять. Їм потрібно спровокувати Європу на бійню, — переконана одіозна дипломатка.

Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер та президент Франції Еммануель Макрон очолили дискусії між 37 країнами на тему створення "коаліції охочих" для захисту умов угоди та гарантій миру в Україні.

Газета The Wall Street Journal інформувала з посиланням на джерела, що Велика Британія та Франція розробляють плани розмістити 30 тис. військових в Україні після досягнення мирної угоди. Однак реалізація цієї ініціативи буде дуже утруднена без можливої ​​підтримки США. Лідери низки європейських країн поставилися до цього проєкту стримано.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?