Активісти опозиції повідомляють, що бойовики Ісламської держави захопили нові території поблизу східного сирійського міста Дайрі-ез-Заур, передає ONLINE.UA з посиланням на AP.
Сирійський наглядовий пункт за правами людини каже, що райони на північ від міста в понеділок, 18 січня, були захоплені бойовиками, у тому числі військова база і склад зброї в селі Аяш.
Інший активіст опозиції Омар Абу Лейла каже, що ІДІЛ захопив Аяш, який на північ від міста, захопленого бойовиками в минулі вихідні.
ІДІЛ контролює більшу частину провінції Дайрі-ез-Заур і більшу частину столиці з тим же ім'ям, у той час як уряд контролює кілька округів в північній частині міста і прилеглий військовий аеропорт.
Уряд Сирії заявив в неділю, 17 січня, що 300 людей загинули в «жахливій різанині» в місті Дайрі-ез-Заур за вихідні.
За словами британського кінорежисера Сема Мендеса, наразі він знімає чотири фільми про легендарний гурт The Beatles, які вже отримали назву "The Beatles - A Four-Film Cinematic Event".
Головні тези:
- У кінострічці зіграють Пол Мескаль, Джозеф Квінн, Баррі Кіоган та Гарріс Дікінсон.
- Насолодитися фільмами можна буде уже навесні 2028 року.
Про The Beatles знімуть одразу 4 фільми
Згідно з останніми даними, на великі екрани фільми вийдуть уже за 3 роки.
Сем Мендес уже оголосив акторський склад картин. За його словами, Пол Мескаль втілить Пола Маккартні, Джозеф Квінн зіграє Джорджа Харрісона, Баррі Кіоган перевтілиться у Рінго Старра, а Гарріс Дікінсон — у Джона Леннона.
Режисер відверто зізнався журналістам, що дуже багато років мріяв показати на великих екранах Ліверпульську Четвірку.
На цьому тлі Сем Мендес озвучив прогноз, що від його багатосерійної біографічної стрічки не можна буде відірватися.
У ній буде показаний шлях гурту з Ліверпуля до центру світової культури.
Що важливо розуміти, ця стрічка стане першим художнім фільмом, якому було надано права на використання хітів The Beatles, зокрема, "Strawberry Fields", "Let It Be", "I Am the Walrus", "Yellow Submarine" та інших.
Більше по темі
- Категорія
- Культура
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Шоу-бізнес
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Шоу-бізнес
- Дата публікації
- Додати до обраного
Гучний конфлікт у Білому домі призвів до того, що європейські лідери врешті-решт усвідомили, що повинні покладатися лише на себе. Старший науковий співробітник Європейської ради з міжнародних відносин Петро Бурас звертає увагу на те, що зараз у Брюсселя на порядку денному політика, яка була б немислима лише кілька тижнів тому.
Головні тези:
- Майбутній канцлер ФРН Фрідріх Мерц налаштований рішуче, щоб змінити політику країни.
- Президент Франції Емманюель Макрон активно пропагує європейську стратегічну автономію від США.
Європа зрозуміла, що залишилася без захисту США
За словами експерта, кардинальні зміни відбулися в Німеччині, де майбутній канцлер Фрідріх Мерц виграв голосування в парламенті за скасування "боргового гальма" Німеччини — механізму обмеження державних запозичень.
Це змінює правила гри в Європі, тому що Німеччина була відсталою — особливо серед великих країн — коли справа стосувалася оборони, — наголосив Петро Бурас.
Саме пробудження Німеччини вказує на те, що Європа стикнулася з поворотним моментом у своїй історії.
Ні для кого не секрет, що французький лідер Еммануель Макрон наразі активно розглядає можливість поширення захисту свого ядерного арсеналу на європейських союзників.
Глава республіки давно закликав до європейської "стратегічної автономії" від США, а сварка Володимира Зеленського та Дональда Трампа підштовхнула Макрона до серйозних рішень.
Навіть відомі своїм нейтралітетом країни переглядають свої позиції. Так, уряд Ірландії висунув законопроєкт, що дає змогу розгортати війська без схвалення ООН, оминаючи можливе російське (або американське) вето.