МВФ назвав країну G7 з найслабшою економікою
Категорія
Економіка
Дата публікації

МВФ назвав країну G7 з найслабшою економікою

МВФ назвав країну G7 з найслабшою економікою
Джерело:  online.ua

Міжнародний валютний фонд проаналізував динаміку економік країн G7. Експерти назвали державу, яка має всі шанси зафіксувати найгіршу економічні показники та попередили про нові потрясіння у глобальній фінансовій системі.

Джерело: Independent

Яка країна G7 має найслабшу економіку

Експерти спрогнозували, що британське виробництво за підсумками року впаде на 0,3%.

Натомість у 2024 році цей показник, за прогноз економістів МВФ, має відновитися та зросте на 1%. Таким чином, країна зрівняється з Японією та лише трішки випередить Італію.

Це найгірший результат серед держав "Великої Сімки", — йдеться у повідомленні.

Крім Британії негативну економічну динаміку, найімовірніше, зафіксує Німеччина. Водночас багато країн, які не входять до G7, навпаки демонструють зростання. Це стосується також економік, які розвиваються.

Що таке G7

G7, або "Велика сімка" — міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу. До нього входять США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада.

Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику. Крім них у зустрічах бере участь Європейський Союз, проте без права голосувати за проведення щорічних зборів.

Щороку група проводить зустріч глав урядів та численні допоміжні зустрічі та політичні дослідження. Міністри країн G7 зустрічаються протягом року. Зокрема, міністри фінансів G7 проводять зустрічі чотири рази на рік.

Також відбуваються щорічні зустрічі міністрів з питань зовнішньоекономічної політики та міністрів з питань охорони навколишнього середовища.

Країна-президент групи змінюється щороку в такому порядку: Франція, Сполучені Штати, Велика Британія, Німеччина, Японія, Італія та Канада. Країна-голова приймає на своїй території учасників щорічних зборів та оголошує порядок денний.

Останнім часом Велика Британія та Франція висловлюють бажання розширити групу та включити до неї п'ять країн, що розвиваються, так звану "Групу +5": Бразилію, Китай, Індію, Мексику та Південну Африку.

Читайте також: 

Категорія
Світ
Дата публікації

Китайські найманці в армії РФ. У Пекіні цинічно відреагували на заяву Зеленського

китаєць
Джерело:  Bloomberg

Китай нібито не бере участі в бойових діях і хоче мирного врегулювання у війні Росії проти України. Про це заявив офіційний представник МЗС КНР Лінь Цзянь.

Головні тези:

  • Китайська сторона відкидає інформацію про 155 китайських найманців у РФ, стверджуючи, що їй нічого не відомо про їх участь у війні проти України.
  • Міністерство закордонних справ Китаю наголошує, що Китай не є зацікавленою стороною у війні Росії проти України і закликає уникати публікації безвідповідальних коментарів.
  • Президент Володимир Зеленський повідомив про присутність китайських найманців у російській армії, що підтверджена українськими спецслужбами.

У Китаї відхрестилися від своїх громадян, що воюють на боці РФ

Таким чином у Китаї відреагували на слова президента України Володимира Зеленського про те, що проти України на її території воюють 155 громадян КНР, однак їх може бути набагато більше.

У Міністерстві закордонних справ Китаю заявили, що їм нічого невідомо про понад 155 китайських громадян, які за твердженням президента Володимира Зеленського, воюють на боці армії РФ проти України.

Про це на брифінгу заявив речник китайського зовнішньополітичного відомства Лінь Цзянь.

Коментуючи питання журналіста щодо присутності такої кількості громадян КНР на війні в Україні, він сказав, що мені йому "немає чим поділитися".

Речник китайського МЗС також підкреслив, що позиція Пекіна щодо війни РФ проти України — "об'єктивна та справедлива", й наголосив, що його країна не є "ні творцем української кризи, ні зацікавленою стороною".

Дозвольте підкреслити, що позиція Китаю щодо української кризи є об'єктивною і справедливою. Ми прагнемо сприяти припиненню вогню та мирним переговорам. Це дуже зрозуміло міжнародній спільноті.

За його словами, уряд КНР завжди закликав своїх громадян триматися якомога далі від зон збройних конфліктів і уникати участі у них у будь-якій формі.

Зокрема, утримуватися від участі у військових діях на будь-якій стороні. Ми радимо зацікавленим сторонам правильно і тверезо розуміти роль Китаю, і не публікувати безвідповідальні коментарі.

9 квітня президент Володимир Зеленський на зустрічі із журналістами казав, що в російській армії воює щонайменше 155 громадян Китаю, інформація про яких відома українським спецслужбам.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?