Окупаційний "глава" Криму розвеселив мережу мріями про Путіна-монарха
Категорія
Світ
Дата публікації

Окупаційний "глава" Криму розвеселив мережу мріями про Путіна-монарха

Окупаційний "глава" Криму розвеселив мережу мріями про Путіна-монарха

Голова окупаційної "влади" анексованого росіянами Криму Сергій Аксьонов заявив про те, що Росія потребує відродження монархії.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Інтерфакс.
"Нам така демократія в тому вигляді, в якому вона підноситься західними ЗМІ, не потрібна. У нас є свої традиційні православні духовні цінності. Сьогодні, на мій погляд, Росії потрібна монархія", - сказав він.
При цьому Аксьонов пояснив своє незвичайне пропозицію наявністю "зовнішнього ворога".
Читайте також: Путін підвищує ставки на Донбасі, це вийде Росії боком — публіцист з РФ
"Демократія, на мій погляд, на сьогоднішній день, при сьогоднішніх умовах, при тому, що у нас є зовнішній ворог, - це зайве. Я маю на увазі не демократію, як її розуміють нормальні люди, а вседозволеність, як багато трактують режим демократії", - розповів він.
У той же час, Аксьонов виступив за надання президенту в Росії великих повноважень.
"Чому я кажу, що я - солдат президента? Бо поки є зовнішній ворог, на мій погляд, необхідно єдиноначальність. Сьогодні у президента має бути більше прав, аж до, вибачте, диктатури", - резюмував він.
Такі заяви Аксьонова, викликали бурхливу реакцію в соціальних мережах.








Як повідомляв ONLINE.UA, раніше стало відомо про неприємний "подарунок", котрий готує у російському уряді для поліцейських.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Угода про надра. Келлог оцінив хід переговорів США та України

Келлог
Джерело:  The Times

На переконання спецпредставника президента США щодо України Кіта Келлога, відновлення переговорів між Україною та США щодо угоди про копалини є позитивним сигналом.

Головні тези:

  • Остаточне рішення щодо угоди буде ухвалювати Верховна Рада України.
  • Ніхто наразі не знає, які саме корисні копалини доступні в Україні, і яка їхня вартість.

Київ та Вашингтон все ще намагаються домовитися

Як стверджує Кіт Келлог, відносини України та США врешті-решт "повернулися на правильний шлях".

Це підтверджує прибуття до Вашингтона технічної групи українських посадовців для обговорення угоди, яка має на меті надати Америці значний доступ до величезних запасів критично важливих корисних копалин в Україні.

Спецпредставник Трампа звернув увагу на те, що американські чиновники недооцінили те, що було пов'язано із забезпеченням цієї угоди.

Це не просте "так" чи "ні". Люди насправді не розуміли процес так добре, як мали б.

Кіт Келлог

Кіт Келлог

Спецпредставник президента США щодо України

На цьому тлі він також нагадав, що фінальне рішення у цьому питанні буде ухвалювати Верховна Рада України.

За словами Келлога, Білий дім чудово усвідомлює, що "ніхто не знає", які саме корисні копалини доступні в Україні, і яка їхня вартість.

Що важливо розуміти, востаннє геологічну розвідку проводили ще за часів існування Радянського Союзу.

Категорія
Політика
Дата публікації

У Конгресі США підготували спеціальний законопроєкт щодо України

Що замислили законодавці США
Джерело:  Reuters

Як вдалося дізнатися журналістам, демократи-конгресмени уже представили законопроєкт, який має на меті значно посилити підтримку України, а також ввести ще жорсткіші санкції проти Росії за загарбницьку війну, яку вона продовжує уже понад 11 років.

Головні тези:

  • Законодавці закликають створити посаду спеціального координатора з відновлення України.
  • Конгресмени з обох партій вбачають загрозу у схильності Трампа ставати на бік Росії.

Що замислили законодавці США

Згідно з даними ЗМІ, у новому законопроєкті йдеться про багаторівневу допомогу Україні, зокрема про фінансування безпекових потреб, післявоєнне відновлення та посилення санкцій проти країни-агресорки РФ.

Документ складається з кількох ключових розділів. Так, у першому демократи підтверджують підтримку України та НАТО, а також закликають створити посади спеціального координатора з питань відновлення України.

Другий розділ стосується безпекової допомоги, зокрема прямих кредитів і військового фінансування. У третьому йдеться про суворі санкції та експортний контроль, які мають торкнутися російських банків, енергетичної та гірничодобувної галузей, а також чиновників РФ.

Як стверджують інсайдери, це — це ще одна спроба демократів посилити тиск на команду американського лідера Дональда Трампа, щоб вона обрала вірний шлях та не відступилася від України.

Журналісти звертають увагу на те, що конгресмени з обох партій стурбовані долею України.

Вони усвідомлюють, що Трамп схиляється на бік Росії і це може мати жахливі наслідки не лише для Києва, а й для Вашингтона.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?