Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на twitter.
Як відомо, рішення про депортацію було прийняте у зв'язку із пропутінською та антиукраїнською пропагандою, яку вела журналістка.
Користувач акаунта «Корсиканьске чудовисько» виклад дві фотографії російської пропагандистки.
У підписах до знімків він із сарказмом написав: «Твоє обличчя, коли ти звично гадиш на Україну» і «Твоє обличчя, коли тебе не зрозуміло за що депортують з України».
Як повідомляв ONLINE.UA, кореспондентка ВГТРК була затримана на прикордонному контролі і депортована з України.
Видання Interesting Engineering звертає увагу на те, що екологічні проблеми на Землі вкрай швидко масштабуються й можуть спровокувати масове вимирання уже за 2700 років.
Головні тези:
Вчені підтверджують, що попереднє глобальне вимирання, що сталося близько 252 мільйонів років тому, було наслідком різкого стрибка температури.
Це призвело до зникнення 96% морського життя та 70% наземних хребетних, що робить його найбільш руйнівною подією в історії Землі.
Земля може стикнутися з фатальними проблемами
Нове масштабне дослідження організував доктор Маура Брунетті з Женевського університету.
Він разом з членами своєї команди уважно проаналізував скам’янілі залишки рослин, використовуючи спори, пилок і макроскамнілості для реконструкції стародавніх екосистем.
Науковці дійшли висновку, що попереднє глобальне вимирання було наслідком стрибка температури на 10 градусів Цельсія.
Що важливо розуміти, йдеться Пермсько-тріасове вимирання, також відоме як Велике вимирання, яке було найбільш руйнівною подією в історії Землі. 96% морського життя та 70% наземних хребетних зникли приблизно 252 мільйони років тому.
Фото: unsplash.com
Новий аналіз виявив серйозні зміни в біомах рослин, що збігаються з межею пермсько-тріасового періоду, що вказує на різкий перехід від холоду до тепла. Пізня пермь була холодною, а ранній тріас — хаотичний клімат, можливо, через короткочасні коливання.
Видання The Wall Street Journal дійшло висновку, що російська економіка потрапила в залежність від війни в плані робочих місць, зарплат і зростання. Відповідно, якщо вдасться добитися перемир'я на фронті - країна-агресорка опиниться на межі колапсу.
Головні тези:
Відмова Росії від військових витрат може призвести до втрати робочих місць та загального розчарування у бідних російських регіонах.
Це також може спровокувати рецесію у країні-агресорці.
Путін боїться зупиняти війну
Як стверджує старший економіст Інституту економіки Банку Фінляндії Хелі Сімола, майже половина економічного зростання країни-агресорки у 2024 році було безпосередньо зумовлене виробництвом, пов'язаним із війною.
Не можна також ігнорувати той факт, що виплати родинам російських загарбників, які воюють в Україні, підвищили добробут деяких найбідніших регіонів країни.
Фахівці озвучують прогноз, що припинення такого стимулювання призведе до зниження внутрішнього споживання.
Якщо російський диктатор Володимир Путін хоче уникнути економічного колапсу, йому доведеться продовжувати витрачати кошти на нинішньому рівні ще довго після закінчення війни.
Якщо військові витрати будуть скорочені, це призведе до втрати робочих місць і загального розчарування в багатьох російських регіонах, — заявив Яніс Клюге, експерт з Росії з Німецького інституту міжнародних відносин і безпеки.
Згідно з прогнозами Capital Economics, зниження рівня витрат може призвести до уповільнення зростання або навіть рецесії в Росії в найближчій перспективі.