Переможниця "Євробачення-2018" знімає кліп в Україні
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Переможниця "Євробачення-2018" знімає кліп в Україні

Переможниця "Євробачення-2018" знімає кліп в Україні
Джерело:  ТСН

Ізраїльська співачка Нетта Барзілай, яка є переможницею Євробачення-2018, знімає в Україні свій новий кліп.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на  ТСН.

Зазначається, що зірку пісенного конкурсу впізнали на вулиці жителі Києва - вони почали фотографуватися і знімати процес зйомок кліпу.
"Відомо, що кліп знімали біля Музею історії України в центрі Києва.  У кадрі вона з'являється сидячи на дивані, тоді як навколо розгортаються події, що нагадують голлівудський блокбастер", - сказано в повідомленні. 
ЗМІ стало відомо, що останній день зйомок пройде на Борщагівці в Києві. До цього Нетта також була помічена в парку Бучі.

Нагадаємо, Нетта Барзілай - популярна ізраїльська співачка, переможниця конкурсу «Євробачення-2018» від Ізраїлю з піснею «Toy».

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше компанія Universal Music заявила, що пісня переможниці "Євробачення-2018" Нетти Барзілай — плагіат, зазначивши, що композиція ізраїльської співачки "Toy"  дуже схожа на "Seven Nation Army"  гурту The White Stripes.

Європейський мовний союз, який організовує музичний конкурс, не визнає звинувачення в плагіаті.

Категорія
Світ
Дата публікації

Країни Балтії бояться припинення вогню Росії проти України

Країни Балтії не вірять, що Росія зупиниться
Джерело:  Financial Times

На переконання міністрів оборони країн Балтії, припинення вогню на українському фронті різко збільшить загрозу безпеці їхньому регіону з боку країни-агресорки Росії.

Головні тези:

  • Існує висока ймовірність того, що Росія збільшить військовий потенціал після припинення вогню на українському фронті.
  • Кремль вже має плани щодо посилення військової присутності вздовж кордонів країн Балтії.

Країни Балтії не вірять, що Росія зупиниться

Естонія, Латвія і Литва переконані в тому, що російський диктатор Володимир Путін не зупиниться на Україні після того, як адміністрація Трампа укладе угоду про припинення вогню.

Як стало відомо нещодавно, Кремль уже розпланував збільшення військового виробництва та додаткових військ уздовж кордонів країн Балтії.

З заявою з цього приводу уже виступив міністр оборони Естонії Ханно Певкур.

Ми всі розуміємо, що коли війна в Україні буде зупинена, Росія дуже швидко перерозподілить свої сили. Це означає, що рівень загрози також значно зросте дуже швидко, — заявив він.

З ідентичною заявою з цього приводу також виступив глава Міноборони Литви Довіле Шакалієне.

За її словами, країна-агресорка використає час після припинення вогню, щоб прискорити нарощування свого військового потенціалу.

У них вже є величезна, навчена в боях армія, яка стане ще більшою, — заявила Довіле Шакалієне.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Яка небезпека підстерігає на Марсі астронавтів — висновки науковців

Марс
Джерело:  The Guardian

Майбутні місії на Червону планету можуть бути вкрай небезпечними для астронавтів. Через наявність у марсіанському пилі токсичних частинок вони потребуватимуть спеціального захисного спорядження.

Головні тези:

  • Марсіанський пил містить токсичні частинки, які можуть проникати в легені та кров астронавтів, що спричиняє ризик розвитку хронічних захворювань.
  • Наявність кремнезему, гіпсу, перхлоратів та інших небезпечних речовин у пилу створює загрозу для здоров'я членів місії на Марс.
  • Астронавти на Червоній планеті вже мають підвищений ризик розвитку легеневого фіброзу через радіаційне опромінення, а додатковий вплив токсичного пилу може погіршити цю ситуацію.

Марсіанський пил має токсичні властивості

Про це свідчать результати дослідження, опублікованого в журналі GeoHealth.

Під час місій "Аполлон" на Місяць астронавти мали проблеми, спричинені місячним пилом — він прилипав до скафандрів і потрапляв у кабіну посадкового модуля.

Згодом пил провокував кашель, подразнення очей і горла. Дослідження показали, що тривалий вплив таких частинок може спричиняти хронічні захворювання.

Хоча марсіанський пил не такий гострий та абразивний, як місячний, він має схожу властивість прилипати до всього. Дрібні частинки, що становлять близько 4% товщини людської волосини, можуть проникати глибоко в легені та потрапляти в кров.

Крім того, марсіанський пил містить токсичні речовини, зокрема кремнезем, гіпс, перхлорати та нанофазні оксиди заліза, які можуть бути небезпечними для здоров’я членів потенційної місії.

Найбільшу загрозу становить ризик для легень астронавтів. Оскільки пил дуже дрібний, очікується, що він залишатиметься в легенях астронавтів, а частина з нього потраплятиме в кровообіг, — пояснив співавтор дослідження Джастін Ванг, студент-медик Школи медицини Кека при Університеті Південної Каліфорнії (USC) у коментарі CNN.

За його словами, астронавти вже мають підвищений ризик розвитку легеневого фіброзу через радіаційне опромінення під час космічних польотів, а такі небезпечні речовини, як кремнезем і оксиди заліза, можуть спричинити хвороби легень, які лише посилять цей ризик.

Крім того, Ванг наголосив на небезпеці перхлоратів — хімічних сполук, які були виявлені в марсіанському ґрунті у токсичних концентраціях. Вони можуть викликати порушення роботи щитоподібної залози та апластичну анемію — захворювання, при якому організм припиняє виробляти достатню кількість клітин крові.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?