провів телефонні переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і представником президента Франції Франсуа Олланда щодо реалізації рішення про повне припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу глави держави.
"Співрозмовники обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі. Президент України висловив стурбованість у зв'язку з провокаціями з боку російських бойовиків, в тому числі застосування важкого озброєння, незважаючи на оголошення режиму припинення вогню з 1 вересня", - наголошується в повідомленні.
У той же час Порошенко і Меркель наголосили на важливості звільнення всіх заручників, в тому числі і які утримуються на території Росії.
Учасники переговорів домовилися активізувати дипломатичні зусилля в рамках Тристоронньої контактної групи і «нормандського формату», щоб забезпечити виконання Мінських домовленостей.
Відомий британський актор Джуд Лоу взявся зіграти роль кремлівського диктатора Володимира Путіна у новому фільмі французького режисера Олів'є Ассаяса "Кремлівський чарівник".
Головні тези:
Джуд Лоу зіграє роль кремлівського диктатора Путіна у фільмі “Кремлівський чарівник”.
Фільм є екранізацією книги “Кремлівський чарівник” і втілений французьким режисером Олів'є Ассайасом.
У стрічці також зіграють Пол Дано, Алісія Вікандер, Зак Галіфіанакіс та інші актори.
Що відомо про перевтілення Джуда Лоу у Путіна у новому фільмі "Кремлівський чарівник"
Відомо, що стрічка стане екранізацією книги Джуліано да Емполі "Кремлівський чарівник".
Да Емполі раніше працював старшим радником італійського прем'єра Маттео Ренці.
За сюжетом, головний герой роману Вадим Баранов, політтехнолог, який працював із Путіним на початку його кар'єри. Дехто називає прототипом цього персонажа Владислава Суркова.
Режисером фільму "Кремлівський чарівник" обрано француза Олів'є Ассайаса, який отримав у 2016 році Золоту пальмову гілку в Каннах за картину "Персональний покупець".
Разом із Джудом Лоу в акторському складі заявлені Пол Дано ("Бетмен"), Алісія Вікандер ("З машини"), Зак Галіфіанакіс ("Похмілля у Вегасі") і Том Старрідж ("Пісочний чоловік").
Наразі дата прем’єри фільму залишається невідомою.
Що відомо про прем’єру нового музичного байопіку "Роббі Вільямс: Better Man"
З 23 січня українські глядачі зможуть насолодитися довгоочікуваним фільмом "Роббі Вільямс: Better Man", який розповість історію успіху короля поп-музики.
Новий фільм про культового артиста, який отримав символічну назву "Роббі Вільямс: Better Man", поєднує в собі мюзикл і байопік з унікальною VFX-графікою.
Що важливо розуміти, до створення стрічки були залучені спеціалісти зі спецефектів, що працювали над "Володарем перснів", "Аватаром" і "Планетою мавп".
Режисер-візіонер Майкл Грейсі ("Найвеличніший шоумен") вирішив, що фільм має бути наповнений фірмовим гумором зірки, а також продемонструвати глядачам незламний дух Роббі Вільямса.
Головним сюрпризом фільму стало те, що Грейсі вирішив відтворити біографію зірки у вкрай неочікуваному фантастичному форматі.
Йдеться про те, що музиканта на екрані буде зображено у вигляді CGI-мавпи, що робить стрічку "Роббі Вільямс: Better Man" справжньою революцією у жанрі музичних кінобіографій.
На острові Галіндез, у районі станції «Академік Вернадський», уже народилися близько тисячі пташенят субантарктичних пінгвінів.
Головні тези:
На острові Галіндез у районі станції “Академік Вернадський” вже народилася тисяча пташенят пінгвінів.
Субантарктичні пінгвіни гніздяться на острові, де будують гнізда, відкладають яйця та годують своїх малят.
Відео відображає процес годування пташенят, де дорослий пінгвін постачає їжу своїм дитинчатам через дзьоб.
Українські вчені зафіксували зростання кількості пінгвінів на острові Галіндез.
Бебібум в Антарктиці: науковці “Вернадського" показали пташенят пінгвінів
Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр і публікує відео, як батьки годують пінгвінят.
Українські вчені зауважили, що в частині гнізд ще лишаються яйця, тож кількість пташенят зростатиме, але більшість родин мають уже по двоє малюків.
Вони зараз дуже різні: деякі щойно вилупилися, а деякі вже величенькі й розміром майже як їхні батьки, — розповів біолог 29-ї Української антарктичної експедиції Світозар Давиденко.
На відео, яке оприлюднили полярники, можна побачити, як відбувається процес годування.
У НАНЦ нагадали, що на Галіндезі гніздують переважно субантарктичні пінгвіни. Їх також називають віслюкові через характерний голосний крик.
На острів вони прибувають навесні для розмноження, тут будують гнізда, відкладають яйця (зазвичай по два) та виводять пташенят.
За даними українських вчених, минулого сезону на Галіндезі кількість субантарктичних пінгвінів сягнула рекордних семи тисяч.
Українські полярники розкривають секрет ходи пінгвіна
В оприлюдненому відео пінгвіни напрочуд вправно і водночас кумедно спускаються з крижаної гірки, а потім лягають на живіт і котяться.
Пінгвіни мають спеціальну ходу для пересування по слизькій поверхні.