Путін ухвалив нове цинічне рішення щодо окупованих територій України
Категорія
Політика
Дата публікації

Путін ухвалив нове цинічне рішення щодо окупованих територій України

Путін
Джерело:  online.ua

Нелегітимний президент РФ Володимир Путін наказав насаджувати російську мову і літературу на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України.

Головні тези:

  • Путін розширює диктатуру на окупованих територіях України.
  • Українцям, які знаходяться в окупації, дедалі активніше нав'язується російська мова.
  • Пропозиція РФ про “Договір про врегулювання ситуації в Україні та нейтралітет України” фактично була вимогою капітуляції.

Путін продовжує знущатися над українцями на окупованих територіях

З новою скандальною заявою російський диктатор виступив під час наради з "підтримки російської мови та інших мов народів Росії" 5 листопада

Буде правильно створити на базі загальнодоступних бібліотек Донецької та Луганської народних республік (так Путін і його поплічники називають окуповані росіянами території Донецької та Луганської областей України — ред.), Херсонської області та Запоріжжя (ідеться про захоплені росіянами території українських Херсонської та Запорізької областей — ред.) центри популяризації російської мови і творів наших прославлених літераторів, — цинічно заявив Володимир Путін.

Як це буде відбуватися — російський диктатор поки не пояснив.

Що Путін пропонував Україні на початку повномасштабної війни

Згідно з даними українських журналістів, у березні 2022 року команда нелегітимного президента РФ запропонувала Україні "Договір про врегулювання ситуації в Україні та нейтралітет України".

Що важливо розуміти, де-факто він виглядав як вимога капітуляції.

Проєкт під назвою "Договір про врегулювання ситуації в Україні та нейтралітет України" був датований 7 березня 2022 року, через 11 днів після того, як Росія почала вторгнення.

Фото: скриншот

Документ містить шість сторінок основного договору та чотири сторінки додатків. 18 статей охоплюють різні сфери: параметри нейтралітету України (військові та міжнародні зобов'язання), питання кордонів, гуманітарні питання (мова, релігія, історія), а також зняття санкцій з Росії.

Усі деталі цього “договору” можна знайти тут.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?