Російські десантники загинули під час висадки у Білорусі
Категорія
Світ
Дата публікації

Російські десантники загинули під час висадки у Білорусі

Російські десантники загинули під час висадки у Білорусі
Джерело:  online.ua

Вранці 13 листопада Міністерство оборони РФ офіційно підтвердило, що на білоруському полігоні "Гозький" загинули двоє російських десантників.

Джерело: "ТАСС" із посиланням на російське оборонне відомство

Двоє десантників РФ заигули під час висадки в Білорусі

"Внаслідок раптового сильного пориву вітру біля землі сталося сходження парашутистів двох військовослужбовців за контрактом, які мали високу кваліфікацію інструкторів парашутної підготовки. У обох парашутистів згасли куполи… Незважаючи на зусилля лікарів, від отриманих травм обидва російські військовослужбовці за контрактом померли. Встановлюються всі обставини того, що сталося", - йдеться в заяві Міноборони РФ.

Окрім того, представники відомства розповіли, що один із двох загиблих російських військовослужбовців під час десантування у Гродно намагався врятувати їх обох за допомогою запасного парашута.

"Один із військовослужбовців зробив спробу зупинити неконтрольоване падіння обох, використавши свій запасний парашут", – додають у російському міністерстві.

Як уже згадувалос раніше, 12 листопада офіційно стало відомо, що команда очільника Кремля Володимира Путіна направила до Білорусі підрозділ десантників, мовляв, з метою "проведення навчань" в Гродненській області, що межує з Польщею і Литвою.

Що відомо прозагострення на кордоні Польщі та Білорусі

Як уже згадувалося раніше, вранці 8 листопада в мережі з’явилися відео, на яких видно велику групу мігрантів, що вирушил до польського кордону. За словами польських журналістів, відеоролик зняли в понеділок вранці недалеко від прикордонного переходу "Брузгі".

Офіційна Варшава стверджує, що білоруська влада готує наймасовіший штурм кордону нелегалами.

За словами міністра охорони Маріуша Блащака, наразі на кордоні перебувають 12 тисяч військових.

12 листопада кілька десятків мігрантів змогли прорватись через кордон Польщі у "Кузниці". За словами журналістів, зразу ж після незаконного перетину прикордонного переходу їх затримали польські силовики.

Читайте також:

Категорія
Культура
Дата публікації

Вакарчук приголомшив піснею про початок повномасштабної війни — відео

Вакарчук
Джерело:  online.ua

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук представив щемливу композицію "Лютий не минає" та відеокліп до неї. Вона присвячена усім українцям, які досі живуть у лютому 2022 року, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну.

Головні тези:

  • Новий трек - це несподівана колаборація декількох музикантів з різних гуртів.
  • Українці вже діляться своїми враженнями після прем'єри композиції.

Що відомо про нову пісню Вакарчука

Що важливо розуміти, "Лютий не минає" — не є частиною творчого доробку "Океану Ельзи".

За словами Святослава Вакарчука, це його авторський трек, до створення якого він залучив декількох інших музикантів з різних гуртів.

Артист відверто зізнається, що вони усі майже випадково зустрілися цього року і "на одному диханні" створили нову ліричну композицію.

Я написав пісню "Лютий не минає" на початку цього року. Та вона — про інший, той самий для нас усіх лютий. Можливо, в цій пісні кожен знайде щось своє. Створюючи її, з тихою радістю думав про те, що маю близьких людей, які допомагають у найсумніші, найтемніші дні долати усі виклики, — прокоментував свою нову роботу артист.

Як українці відреагували на нову композицію Вакарчука:

  • Сотням тисячам розбитих сердець присвячується. Дякую, бравоооо!;

  • Як завжди геніально;

  • Неймовірно гарна пісня. Кожне слово в саме серце. Як тонко і чуттєво описано стан кожного з нас. Хочеться слухати знову і знову. Дякую за творчість, Святославе;

  • Усе в одній пісні: почуття, болі і та одна-єдина ниточка надії, що ще тримає на плаву... Як вам це вдається? Так ніби просто, але точно транслювати людські душевні стани у пісні... ;

  • Дуже гарна пісня,талановитого,поета, композитора і виконавця;

  • Трек неймовірний!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?