Синоптики прогнозують істотне похолодання в Україні. Коли чекати
Категорія
Україна
Дата публікації

Синоптики прогнозують істотне похолодання в Україні. Коли чекати

Осінь в Україні
Джерело:  Наталка Діденко

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, на заході України у неділю, 29 вересня, має відбутись серйозне похолодання, дощитиме, а температура впаде до 10°...+14° Цельсія.

Головні тези:

  • Синоптики прогнозують серйозне похолодання на заході України вже цієї неділі, з температурою до +14°C.
  • Погода на вихідних у західних областях України зміниться, очікується дощ та значне зниження температури.
  • У західних регіонах України неділя принесе сильне похолодання, дощі та неприємні погодні умови, що вимагають додаткового теплого одягу.
  • Прогнози синоптиків також передбачають зміну погоди в різних регіонах України, зокрема на Закарпатті.
  • Гідрометцентри рекомендують бути обережними через очікуване посилення вітру та похолодання в різних частинах країни.

Що відомо про похолодання в Україні

Найближчими вихідними, у суботу та неділю, погода у західних областях України зміниться. Завтра, у суботу, ще такі поступові зміни, тобто, порівняно невелике зниження температури повітря. Підійдуть дощі разом з атмосферним фронтом. А ось у неділю, дорогі мешканці західних областей, одягайтеся дуже тепло, не забувайте парасолі, можливо навіть гумовики. У західних областях України у неділю очікується сильне похолодання. Вдень максимально не вище 10-14 градусів і плюс дощі, і місцями навіть сильні дощі, — прогнозує Діденко.

За її словами, погода буде доволі некомфортною та неприємною.

На решті території України ще така комфортна погода затримається. Хіба що ці західні дощі дійдуть до Вінниччини, до Житомирської області. А так загалом +22...+26 градусів. А на сході України навіть і до +27...+28, — додає синоптик.

Водночас, прихід похолодання до Києва поки що затримається.

Що відомо за прогнози інших синоптиків

За інформацією Закарпатського гідрометцентру, протягом вихідних у регіоні спостерігатиметься негода.

Через надходження холодної повітряної маси з Північної Атлантики та проходження фронтального розділу протягом 28-29 вересня на Закарпатті очікується зміна погодних умов.

Через надходження холодної повітряної маси з Північної Атлантики та проходження фронтального розділу протягом 28-29 вересня на Закарпатті очікується зміна погодних умов, — прогнозують синоптики.

Також, за їх даними, місцями прогнозується посилення вітру до 15-20 м/с й похолодання.

  • Згідно з прогнозом, у Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі +18°, вдень +27°. У неділю вночі очікується +13°, а вдень +21°, невелика хмарність, дощ.

  • У Львові в суботу вночі +13°, вдень +18°, похмуро, дощ. У неділю вночі +9°, вдень +13°, невелика хмарність, дощ.

  • У Луцьку в суботу вночі +15°, вдень +21°, невелика хмарність, дощ. У неділю — невелика хмарність, вночі +9°, вдень +13°, дощ.

  • У Вінниці в суботу буде невелика хмарність. Температура повітря +16°...+26°. У неділю температура буде +10°...+17°, похмуро, дощ.

  • У суботу в Одесі буде ясно і безхмарно, температура вночі +19°, вдень +23°. У неділю — хмарно з проясненнями, +18°...+22°.

  • У Харкові в суботу температура вночі становитиме +14°, вдень +27°, ясно і безхмарно. У неділю стовпчики термометрів покажуть +14°...+24°, невелика хмарність.

  • У Дніпрі в суботу — ясно і безхмарно, температура вночі +15°, вдень +27°. У неділю температура становитиме +15°...+24°, невелика хмарність.

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?