Стало відомо, навіщо українські військові кораблі підійшли до Криму
Категорія
Україна
Дата публікації

Стало відомо, навіщо українські військові кораблі підійшли до Криму

Стало відомо, навіщо українські військові кораблі підійшли до Криму
Джерело:  online.ua

Українські кораблі "Донбас" і "Корець", які стурбували російських прикордонників ФСБ, попрямували в сторону Криму, щоб пройти через контрольовану окупантами Керченську протоку і попрямувати до Бердянська для створення військово-морської бази в Азовському морі. Про це повідомляє "Український мілітарний портал", передає ONLINE.UA.

Дану інформацію вже підтвердило командування ВМС України. Там підкреслили, що українські військові кораблі ще 20 вересня вийшли з Одеської військово-морської бази і попрямували в сторону Криму. На даний момент судна увійшли в Керченську протоку і знаходяться біля моста, що з'єднує Тамань і окупований Крим. Ці українськи судна увійдуть до складу нової військово-морської бази ВМС України, яка створюється в Бердянську.

Відзначається, що починаючи з переходу поблизу окупованого Севастополя українські кораблі почав супроводжувати патруль російської ФСБ.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Росія звинуватила українські військові кораблі у вторгненні в Крим і порушенні своєї "виняткової економічної зони".

Категорія
Політика
Дата публікації

Що не так з переговорами США та Росії щодо України — пояснення Сікорського

Сікорський оцінив переговори Вашингтона та Москви
Джерело:  TVN24

На переконання глави МЗС Польщі Радослава Сікорського, в Україні сприймають переговори команд президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна стосовно завершення війни як певний "поштовх" у ситуації. Однак є певний нюанс, на яку більшість людей не звертають увагу.

Головні тези:

  • Білий дім та Кремль ігнорують традиційні канони дипломатії.
  • Особистий стиль Трампа впливає на спосіб ведення перемовин з офіційною Москвою.

Сікорський оцінив переговори Вашингтона та Москви

Шеф польської дипломатії звертає увагу на те, що такі переговори "суперечать канонам дипломатії".

Згідно з традиційним каноном, спочатку ви відкриваєте якийсь конфіденційний канал комунікації, досліджуєте наміри іншої сторони, потім вибудовуєте певну довіру, і лише потім лідери благословляють угоду, яка майже готова.

Радослав Сікорский

Радослав Сікорский

Глава МЗС Польщі

За словами польського дипломата, не можна ігнорувати той факт, що в очільника Білого дому є свій особистий стиль.

Сікорський також зазначив, що команда українського лідера Володимира Зеленського довіряє рішенням та планам Дональда Трампа.

Українці кажуть, що це дає надію на пришвидшення певних процесів, які, як вони сподіваються, приведуть до міцного миру. Тож вони висловлюють Дональду Трампу вотум довіри, — наголосив шеф польської дипломатії.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Трамп анонсував введення мит США для всіх країн — коли саме

Трамп
Джерело:  Reuters

Президент США Дональд Трамп оголосить 2 квітня так званий «День визволення», який стосуватиметься всіх країн і мит Сполучених Штатів.

Головні тези:

  • Президент США Дональд Трамп планує запровадити нові взаємні мита для всіх країн у рамках тарифного плану «День визволення».
  • Трамп намір ввести комплекс взаємних мит проти країн, які стягують мита з експорту США, з метою відповіді на їхні дії.
  • Адміністрація Трампа буде зосереджуватися на тарифах стосовно країн з найбільшим торгівельним дисбалансом, проте конкретні країни поки не названі.

Трамп хоче ввести мита для всіх країн

Президент США Дональд Трамп заявив, що взаємні тарифи, які він має оголосити 2 квітня, стосуватимуться всіх країн.

Трамп під час спілкування з журналістами на борту літака Air Force One анонсував новий масштабний тарифний план, який назвав «Днем визволення».

Оприлюднити нові митні тарифи Трамп планує 2 квітня.

Радник Білого дому з питань економіки Кевін Хассетт раніше заявляв, що адміністрація зосередиться на тарифах щодо 10-15 країн з найгіршим торгівельним дисбалансом, хоча він і не назвав їх.

Трамп заявив, що запровадить комплекс взаємних мит проти країн, які стягують мита з експорту США, пообіцявши, що вони будуть відповідати митам цих країн.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?