Туреччина спростила в'їзд для туристів з України
Категорія
Україна
Дата публікації

Туреччина спростила в'їзд для туристів з України

Туреччина спростила в'їзд для туристів з України
Джерело:  online.ua

Уряд Туреччини пом'якшує правила в'їзду для українців. З 15 травня для пасажирів, які летять до Туреччини з України, скасували обов'язкові ПЛР-тести на коронавірус.

Джерело: пресслужба Мінкульту

Туреччина скасувала обов'язкові ПЛР-тести також для пасажирів з Китаю, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

"Декларація про наміри, яка на початку травня була підписана між Україною і Туреччиною, - дає перші результати. Світ вже не буде таким, як раніше. Проте, якщо ми можемо, сдотримуючись безпекових норм, хоча б частково повертатися до звичних колись реалій - цим варто користуватися ", - прокоментував спрощення в'їзду українцям до Туреччини міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Відпочинок в Туреччині 2021

Турецький уряд розраховує, що скасування ПЛР-тестів збільшить попит на відпочинок для туристів. У цій країні з минулого року діє програма безпечного туризму. Програма передбачає сертифікацію готелів, місць громадського харчування, туристичних і розважальних об'єктів після виконання ними переліку вимог щодо дотримання епідмеропріятій.

Зараз в Туреччині діє локдаун - строгі обмеження в країні введено щонайменше до 17 травня. Система "все включено" (all inclusive) зі шведським столом працює в готелях Туреччини, але гостям накладають обрану ними їжу в тарілки співробітники готелю.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Хто може спровокувати війну між США та Китаєм — прогноз експерта

Трамп
Джерело:  online.ua

Тарифна війна, яку розпочав американський лідер Дональд Трамп, може призвести до повномасштабної війни між США та КНР. Про це попередив позаштатний науковий співробітник Defense Priorities і професор міжнародних відносин у коледжі Макалестера в Сент-Полі Ендрю Летем.

Головні тези:

  • Експерт нагадав, як економічний тиск на Японію призвів до Перл-Гарбор.
  • Повільне технологічне удушення Китаю може виявитися як ефективним, так і провокаційним.

Ризик війни між США та Китаєм цілком реальний

Як зазначив Сент-Полі Ендрю Летем, в історії людства уже були ідентичні випадки.

До прикладу, можна згадати про ситуацію 1941 року, коли Штати здійснювали потужний економічний тиск на Японію, пише 19FortyFive.

Позбавлення Америкою доступу Японії до ключових стратегічних товарів стало останнім ударом, який Токіо сприйняв не як відстрочку, а як смертний вирок своїм імперським амбіціям. Результатом став Перл-Гарбор, — нагадав експерт.

Летем звертає увагу на те, що команди Байдена і Трампа постійно посилювали тиск на Китай за допомогою торгових обмежень, експортного контролю і заборон на технології.

Що важливо розуміти, це дійсно може мати жахливі наслідки для США ти Китаю.

Це не означає, що війна є неминучою — або навіть імовірна в найближчому майбутньому — але це означає, що ми більше не перебуваємо у світі абсолютної економічної взаємозалежності та поміркованості раціонального вибору, — додав експерт.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?