TVORCHI вирушили на Євробачення-2023 в Ліверпуль
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

TVORCHI вирушили на Євробачення-2023 в Ліверпуль

TVORCHI вирушили на Євробачення-2023 в Ліверпуль
Джерело:  online.ua

У понеділок, 1 травня, гурт TVORCHI разом з командою відправився спочатку у Варшаву, а звідти в Ліверпуль, щоб представити Україну на Євробаченні-2023. На київському вокзалі на них чекав сюрприз від Укрзалізниці.

Джерело: TVORCHI

TVORCHI поїхали у Великобританію на Євробачення

У Велику Британію TVORCHI та команда Суспільного відправилася з залізничного вокзалу в Києві.

З цієї нагоди напрямок "Київ – Варшава" на 1 колії замінили на "TVORCHI – Євробачення", а під час відправлення потягу ввімкнули їхню конкурсну пісню Heart of Steel.

Бажаємо хлопцям успіху та перемоги, і вже готові безпечно доставити кришталевий мікрофон до столиці, як і минулого року. Автограф-сесія для пасажирів поїзда – як спонтанний бонус від Джеффрі та Андрія, – написали в Укрзалізниці.

Перша репетиція TVORCHI запланована вже на четвер, 4 травня. Як представники країні-переможниці минулого року, вони виступлять одразу у фіналі Євробачення-2023 під номером 19.

TVORCHI зустрілися з Ткаченком

Перед поїздкою в Ліверпуль TVORCHI зустрітися з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Судячи з фейсбук-допису, на зустрічі був продюсер гурту Петро Заставний.

Побажав хлопцям успіхів на Євробаченні в Ліверпулі. Вчора ввечері TVORCHI вже відправились в подорож, щоб представити нашу країну на конкурсі. Вже днями стартує серія заходів у Ліверпулі, присвячених Євробаченню-2023 під українським та британським прапорами, – підписав Ткаченко фото зі свого кабінету.

Фото: t.me/otkachenkokyiv

Читайте також: 

Категорія
Україна
Дата публікації

Що робити, якщо ви опинилися під завалом разом із дитиною — алгоритм дій

Київ
Джерело:  online.ua

Дитяча сімейна психологиня Світлана Ройз поділилася пам’яткою від UNICEF та ДСНС про те, як діяти, якщо ви опинилися під завалами разом із дитиною. 

Головні тези:

  • Психологічна підготовка до рятувальних дій у разі потрапляння під завали разом із дитиною є важливою.
  • Корисні поради від UNICEF та ДСНС допоможуть вам діяти ефективно і безпечно.
  • Алгоритм дій містить виклик на допомогу, телефонування на службу порятунку, уникання зайвих рухів та чекання на рятувальників.

Алгоритм дій, якщо ви опинилися під завалом разом із дитиною

24 квітня Росія вкотре завдала масованого удару по Україні. Внаслідок атаки значних ушкоджень зазнав Київ, досі під завалами можуть знаходитися люди.

Психологиня Світлана Ройз нагадала інформацію про те, як поводитися у подібній ситуації.

Я подумала, що сьогодні, на жаль, варто повторити цю страшну важливу інформацію. І важливо дітям розповісти про "хвилини тиші", які влаштовують при пошуках. Нехай нікому ніколи не знадобиться. Інформація підготовлена UNICEF Ukraine та ДСНС.

Світлана Ройз

Світлана Ройз

Психологиня

Головне — звертатися за допомогою різними способами, намагатися не ворушитися, глибоко дихати, заспокоювати дитину та себе і пам’ятати, що рятувальники вже працюють.

Алгоритм
Поради від UNICEF Ukraine та ДСНС

Алгоритм дій при знаходженні під завалами:

  1. Кликати на допомогу: перш за все, спробуйте привернути увагу криком, свистом або стуканням по трубах чи батареях.

  2. Зателефонувати 101: якщо є можливість, обов’язково зателефонуйте на службу порятунку.

  3. Не ворушитися: уникайте зайвих рухів, щоб не погіршити ситуацію.

  4. Чекати на рятувальників: рятувальники одразу починають роботу на місці, оголошуючи «хвилину тиші». У цей час необхідно голосно кликати на допомогу.

  5. Уникати використання вогню: Не користуйтеся запальничками чи сірниками, щоб не спричинити вибух.

  6. Уникнення переохолодження: розітріть кінцівки та вкрийтеся чимось теплим.

  7. Обережне звільнення: якщо вас завалило невеликими предметами, обережно звільніть простір навколо себе, уникаючи зачіпання того, на чому тримається завал.

  8. Накладання пов’язки: при пораненнях використовуйте доступну тканину для зупинки кровотечі.

Поради від UNICEF Ukraine та ДСНС

Додаткові поради щодо дитини:

  1. Перевірка стану дитини: якщо дитина під завалом, покличте її, щоб зрозуміти, чи вона притомна, і запитайте про її стан.

  2. Гідратація без води: за відсутності води попросіть дитину затримувати слину в роті та ковтати її.

  3. Психологічна підтримка: обійміть дитину, тримайте її за руку, робіть глибокі вдихи та видихи разом із нею. Розповідайте історії та згадуйте радісні моменти.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?