У Москві застрелили співробітника ФСБ Фещенка
Категорія
Події
Дата публікації

У Москві застрелили співробітника ФСБ Фещенка

У Москві застрелили співробітника ФСБ Фещенка
Джерело:  online.ua

13 січня в Москві було вбито чемпіона Росії з гирьового спорту та співробітника ФСБ Володимира Фещенка. Інцидент стався в центрі столиці, ймовірно, через сварку.

Головні тези:

  • У Москві вбили співробітника ФСБ Володимира Фещенка через побутовий конфлікт, підозрюваного вже затримано.
  • Внаслідок вибуху в Росії опинився в критичному стані командир батареї капітан Наґайко, причетного до воєнних злочинів проти України.
  • Наґайко брав участь у ракетних ударах по цивільних і військових об'єктах в Україні, у результаті одного такого удару загинуло 59 цивільних українців.
  • Стан капітана Наґайка критичний, йому зроблено трепанацію черепа, але шанси на виживання майже немає.
  • Події в Росії свідчать про напружену ситуацію в країні та загострені відносини з Україною.

У Москві ліквідували співробітника ФСБ

Як зазначають росЗМІ, вбивство сталося в одній із будівель Міністерства оборони РФ.

За попередньою інформацією, постріл, що влучив Фещенку в голову, міг бути випадковим. Основною версією слідства є необережне поводження зі зброєю під час конфлікту.

За даними, убивство стало наслідком побутового конфлікту з військовослужбовцем. Підозрюваного вже затримано, щодо нього порушено кримінальну справу.

У Росії підірвали воєнного злочинця Наґайка

Розвідка повідомила, що 3 січня в населеному пункті Шуя Івановської області Росії стався вибух, унаслідок якого у критичному стані опинився командир батареї дивізіону 112-ї ракетної бригади 1-ї танкової армії Західного військового округу ЗС РФ капітан Наґайко.

За даними ГУР, Наґайко безпосередньо брав участь у повномасштабній війні проти України. Та більше того він причетний до ударів балістичними ракетами "Іскандер" по цивільних і військових об’єктах у Сумській та Харківській областях.

Зокрема підрозділ Наґайка вчинив воєнний злочин у селі Гроза Купʼянського району — 5 жовтня 2023 року завдав ракетного удару по кафе під час поминок. Тоді загинуло 59 цивільних українців, серед них — восьмирічний хлопчик.

Унаслідок вибуху, що стався в його військовій частині, Наґайко отримав множинні уламкові поранення, зокрема мозку, через що йому зробили трепанацію черепа.

Стан 29-річного офіцера критичний, і в російській ракетній бригаді побутує думка, що шансів на виживання у нього майже немає.

Категорія
Україна
Дата публікації

Нацполіція попереджає батьків про новий небезпечний челендж для підлітків у соцмережах

МВС України
TikTok

На платформі TikTok поширюється небезпечний челендж, у межах якого діти виготовляють саморобні петарди. Через такі експерименти тільки у Львові за останній тиждень травмувалося троє підлітків.

Головні тези:

  • Популярний челендж на TikTok призвів до травмування підлітків у Львові, де діти виготовляли саморобні петарди за інструкцією з соцмереж.
  • Небезпечні експерименти можуть призвести до серйозних травм, таких як хімічні опіки та тяжкі травматичні ушкодження.
  • Поліція радить батькам контролювати активність своїх дітей в Інтернеті та надавати їм необхідні пояснення про небезпеку підліткових челенджів.
  • Для запобігання подібним ситуаціям важливо підтримувати відкритий діалог з дітьми та негайно інформувати дорослих про будь-які небезпечні дії в соцмережах.
  • Будьте уважні та запобігайте ризикам здоров’я для вашої дитини, вчасно реагуючи на небезпечні тренди та рекомендації поліції.

Національна поліція відреагувала на небезпечний тренд

Наслідки таких "експериментів" катастрофічні: хімічні опіки, шрами на обличчі й руках, а в деяких випадках — тривале лікування. Медики наголошують: подібні травми можуть залишитися на все життя.

Поліціянти радять дітям:

  • Не повторюйте небезпечні дії, які ви бачите у соцмережах. Життя та здоров’я набагато важливіші за будь-які перегляди чи "лайки".

  • Якщо друзі пропонують взяти участь у таких челенджах, скажіть тверде "ні" та негайно розкажіть про це дорослим.

  • Повідомте вчителів чи батьків, якщо знаєте когось, хто планує робити небезпечні експерименти.

Батькам:

  • Контролюйте, які відео та челенджі переглядає ваша дитина в інтернеті.

  • Поясніть дітям, що "лайки" в соцмережах не варті їхнього здоров’я та життя.

  • Довірливо спілкуйтеся з дітьми й розповідайте про наслідки небезпечних дій.

Нацполіція України закликає батьків та дітей бути уважними й не ризикувати здоров’ям заради "популярності" в соцмережах! — наголошують правоохоронці.

У Львові через небезпечний челендж з Tik-Toka постраждали підлітки

У Львові за тиждень госпіталізували трьох хлопців віком 10, 11 та 15 років з глибокими опіками.

Перед обличчями школярів розірвалися саморобні петарди, які вони виготовляли за інструкцією з TikTok.

Як повідомили у Львівській міській раді, щоб виготовити вибухівку, постраждалі використовували пластикову пляшку, воду, кульку із фольги та засіб для очищення труб.

Серед пацієнтів — 11-річний Вʼячеслав із Львівщини. Хлопець розповів, що разом із другом вони побачили, як на вулиці підлітки робили "петарду" за інструкцією із соцмереж.

Діти вирішили повторити: змішали всі складники та потрусили пляшку, щоб запустити хімічну реакцію. Посудина розірвалася, а її вміст потрапив прямо на обличчя В’ячеслава.

Такі пацієнти до нас потрапляють із глибокими хімічними опіками обличчя. Адже засіб для очищення труб, який є у цих так званих "петардах", буквально розʼїдає шкіру дітей. Найбільше страждають очі, адже там тканини найтонші, — розповіла Галина Саян, опікова та пластична хірургиня, керівниця Міського центру термічної травми та опікової хірургії Першого медобʼєднання Львова.

Всім трьом хлопцям надали допомогу. За словами лікарки, тепер у них залишаться рубці на обличчі.

Поліціянти Львівщини повідомили, що перевіряють інформацію про травмування підлітків.

17 січня під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили публікацію, в якій йшлось про те, що троє дітей потрапили до лікарні через небезпечний тренд, який поширюється у соціальних мережах. Ювенальні поліцейські проводять перевірку, — написали правоохоронці.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?