У Росії відреагували на запровадження граничної ціни на їхню нафту
Категорія
Економіка
Дата публікації

У Росії відреагували на запровадження граничної ціни на їхню нафту

У Росії відреагували на запровадження граничної ціни на їхню нафту
Джерело:  online.ua

Представники російського посольства у Штатах почали публічно скаржитися, що узгодження "цінової стелі" на постачання російської танкерної нафти, мовляв, де-факто означає "перекроювання базових принципів функціонування вільних ринків".

Джерело: росЗМІ

Країна-агресорка розкритикувала запровадження граничної ціни на російську нафту

На переконання російських дипломатів, наслідком нещодавнього рішення офіційного Брюсселю стане посилення невизначеності та підвищення витрат для споживачів сировини.

У посольстві РФ також бідкаються, що тепер нібито жодна з країн не застрахована від введення "стелі" проти своєї експортної продукції з політичних причин.

Не забули росіяни також вкотре полити брудом адміністрацію американського лідера Джо Байдена.

Вашингтон, прикриваючись пристойними цілями підтримки енергобезпеки країн, що розвиваються, замовчує той факт, що нинішні дисбаланси на енергомайданчиках - результат їхніх власних необдуманих дій. Насамперед - санкцій і заборон на ресурси з Росії, - додають російські дипломати.

На переконання представників посольства РФ, "незалежно від нинішніх "загравань" із небезпечним і нелегітимним інструментом" нафта з Росії "і надалі користуватиметься попитом".

Що важлвиво розуміти, після досягнення домовленості між усіма членами ЄС, членами "Великої сімки", а також Австралією(разом - "Коаліція за обмеження ціни") було ухвалено обмеження ціни на нафту, що постачається морським транспортом з Росії, на рівні 60 доларів за барель.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Генерал Каволі оцінив успіхи ЗСУ у Курській та Бєлгородській областях РФ

ЗСУ
Джерело:  online.ua

Українські війська продовжують утримувати частину Курської області РФ, попри спроби Росії витіснити їх. Про це заявив генерал Крістофер Каволі, головнокомандувач Європейського командування США (EUCOM), під час слухань у Конгресі.

Головні тези:

  • Українські війська продовжують утримувати частину Курської області РФ, попри спроби Росії витіснити їх.
  • Генерал Каволі виступає проти скорочення американських військ у Європі та закликає зберегти поточну позицію сил.

Україна не згорнула бойові дії на території РФ — Каволі

Зараз є значні сили, які утримують чималий — зменшений, але чималий — шматок землі в Курській області Росії. І вони тримаються на дуже гарній оборонній території на південь від Бєлгорода... Отже, ми все ще маємо рух вперед і назад у цьому районі.

Генерал також наголосив, що виступає проти скорочення американських військ у Європі. Його застереження йдуть всупереч із попередніми планами адміністрації Дональда Трампа щодо можливого виведення 10 тис військовослужбовців.

Моя порада — зберегти таку позицію сил, як зараз, — сказав Каволі.

Таку позицію поділяють і республіканці в Конгресі. Глава Комітету збройних сил Майк Роджерс виступив категорично проти скорочень.

Ви повинні бути зосереджені на підтримці позиції піднесення, яку ми мали в Європі з моменту початку конфлікту Росією... Передчасне відступлення призведе до подальшої агресії Росії.

Ще один республіканець, Дон Бекон, додав:

Було б серйозною помилкою вивести війська з Європи прямо зараз… Відведення військ є ознакою слабкості.

Каволі також підтримав збереження американського контролю над командуванням силами НАТО в Європі (SACEUR), назвавши можливу передачу цієї ролі іншій країні "проблематичною".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?