У застосунку "Резерв+" вже авторизувалися 150 тис людей — Міноборони
Категорія
Україна
Дата публікації

У застосунку "Резерв+" вже авторизувалися 150 тис людей — Міноборони

Міноборони України
зсу

Міноборони стверджує, що станом на ранок після запуску додатка вже 150 000 громадян вже успішно авторизувалися у застосунку Резерв+.

Мінооборони озвучило кількість авторизованих у застосунку Резерв+

Як зазначається, станом на 18 травня 150 тисяч громадян вже успішно авторизувалися у застосунку Резерв+ і ще сотні тисяч запитів — у черзі.

Відомство наголошує, що застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

Застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його взламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно. Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження, — йдеться у повідомленні.

Що відомо про застосунок Резерв+

17 травня в Україні запустили електронний кабінет військовозобов'язаного, який став доступний через застосунок Резерв+.

Він необхідний для того, щоб чоловіки від 18 до 60 років, які підлягають мобілізації, змогли оновити свої данні згідно нових норм закону про мобілізацію.

В Міноборони пояснюють, що оновити дані можна в будь-який із наступних способів:

Онлайн — через застосунок "Резерв+" (так званий електронний кабінет -ред.). Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Пояснюється, що Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі "Оберіг". Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру "Оберіг" щодо себе.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці анонсували експерименти із "затемнення" Сонця

Що відомо про плани британських вчених
Джерело:  online.ua

Уже незабаром офіційний Лондон дозволить вченим провести серію експериментів із сонячної геоінженерії, у межах яких будуть досліджувати способи "затемнення Сонця".

Головні тези:

  • Бюджет для проведення цих експериментів доволі солідний: йдеться про близько 66,5 мільйона доларів.
  • Багато авторитетних вчених підтримують метод введення аерозолів.

Що відомо про плани британських вчених

За словами науковців, насамперед вони планують сконцентруватися на методі зниження сонячного випромінювання, що надходить на Землю.

Існує досить популярна теорія про те, що саме введення аерозолів у стратосферу — випуск в атмосферу величезних кількостей дрібних частинок (найчастіше пропонується використовувати діоксид сірки), які мають відбивати частину сонячного світла назад у космос.

Ще один спосіб — освітлення морських хмар. У межах вказаного експеременту здійснюється розпилення морської солі в атмосферу для стимуляції утворення водяних крапель, що зробить хмари щільнішими і здатнішими відбивати сонячні промені.

Фото: unsplash.com

Протилежна за підходом, але більш маргінальна ідея — розрідження перистих хмар на великій висоті, оскільки вони, як вважається, більше утримують тепло, ніж відбивають сонячне світло.

З заявою з цього приводу виступив професор атмосферних наук в Університеті Ексетера Джим Гейвуд.

Він не приховує, що підтримує саме теорію введення аерозолів.

За словами Гейвуда, після масивних викидів сірки внаслідок вивержень вулканів, відбувалося глобальне зниження температури.

Аналогічно, попелясті шлейфи сприяли освітленню і збільшенню щільності хмар — що підтверджує ідею освітлення хмар.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?