Учений трьома аргументами обгрунтував майбутній розвал Росії
Категорія
Світ
Дата публікації

Учений трьома аргументами обгрунтував майбутній розвал Росії

Учений трьома аргументами обгрунтував майбутній розвал Росії
Джерело:  online.ua

Професор Державного університету Ілії (Грузія) і журналіст Олег Панфілов назвав причини, завдяки яким він упевнений в неминучості розвалу Росії.
Про це він розповів в інтерв'ю ONLINE.UA.
«Я люблю говорити про розпад РФ, але намагаюся наводити аргументи», - підкреслив він.
За словами Панфілова, Росія є не просто штучною країною, а штучною імперією. Як показала історія, всі штучні імперії, «від Римської до Австро-Угорської», неминуче розпадаються.
«Перше: до російської соціології (яка показує високі рейтинги влади, - ONLINE.UA) не треба ставитися серйозно», - переконаний він.
Професор додав, що «соціологічні дослідження - це індикатор для вільних країн».
Другим аргументом розпаду Росії стало те, що «сьогодні коаліція, яка протистоїть Москві, знайшла "больові" точки, куди потрібно тиснути для заспокоєння Росії і її перебудови».
«Третє: РФ - штучна країна, яка об'єднала велику кількість народів. Але у чеченця і чукчі, наприклад, спільного мало», - резюмував вчений.
Повний текст інтерв'ю Олега Панфілова читайте на ONLINE.UA - Наживка для Росії - грузинський професор Панфілов про больові точки РФ і капкан для Путіна.

Категорія
Світ
Дата публікації

Імпічмент для президента Південної Кореї. У Сеулі мітингують десятки тисяч людей

Сеул
Джерело:  Yonhap

Десятки тисяч людей вийшли 29 березня на мітинги в центрі Сеула: одні протестувальники вимагали відставки відстороненого президента Південної Кореї Юн Сок Йоля, тоді як інші виступали проти його усунення від влади.

Головні тези:

  • Десятки тисяч людей вийшли на мітинги в центрі Сеула, виступаючи як за, так і проти усунення відстороненого президента Юна від влади.
  • Протестувальники закликали Конституційний суд швидко винести рішення у справі про імпічмент президента Південної Кореї.
  • Опозиційні партії та громадські групи висловили свою позицію стосовно імпічменту та вимагають відставки Юна Сок Йоля.

У Сеулі проходять масштабні мітинги: що відомо

Обидві групи протестувальників закликали Конституційний суд країни якнайшвидше винести рішення у справі про імпічмент Юна, оскільки суд ще не оголосив дату вердикту в цій справі.

Близько 15 тисяч протестувальників зібралися біля палацу Кьонбок, тримаючи в руках плакати з вимогою «негайного усунення Юна» і скандуючи «Припиніть повстання і прийміть новий світ». Поліція перекрила рух на прилеглих вулицях.

Конституційний суд повинен захистити демократію на цій землі і винести рішення про відсторонення Юна від влади, — сказав Кім Чже Ха, лідер громадської групи, яка організувала мітинг.

Головна опозиційна Демократична партія (ДП) та чотири інші опозиційні партії також провели окремий мітинг на площі Гванхвамун в центрі Сеула, де лідер ДП Пак Чан Де заявив: «Місце Юна у в'язниці. Він знову спробує ввести воєнний стан, якщо його не усунуть».

Окремо близько 23 тисяч прибічників Юна виступили із засудженням його імпічменту і вимагаючи від Конституційного суду винести рішення на його користь.

Християнська громадська група «Врятуймо Корею» провела окремий мітинг біля Національної Асамблеї в західному районі Сеула Йойдо, в якому взяли участь близько 3 тис. учасників, в тому числі кілька депутатів від правлячої Партії народної влади.

Вийшовши на трибуну, депутат Юн Сан Хен звинуватив Конституційний суд у невиконанні своїх обов'язків через те, що він не призначив дату винесення рішення про імпічмент Юна, вимагаючи, щоб суд «не зволікав і виніс своє рішення наступного тижня».

Категорія
Світ
Дата публікації

Чи може НАТО перемогти Росію без допомоги США — аналіз експертів

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.

Головні тези:

  • Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
  • Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.

Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.

На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.

З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.

Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.

За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.

У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?