Улюблені артисти Путіна несподівано відмовилися відкривати Кримський міст: названа причина
Категорія
Світ
Дата публікації

Улюблені артисти Путіна несподівано відмовилися відкривати Кримський міст: названа причина

Улюблені артисти Путіна несподівано відмовилися відкривати Кримський міст: названа причина
Джерело:  online.ua

Відомі російські артисти відмовилися виступати в окупованому Криму з нагоди відкриття Кримського моста. На заході, в якому братиме участь президент РФ Володимир Путін, не виступатимуть Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Олег Газманов і Олександр Буйнов.

Про це повідомив Кобзон в інтерв'ю російським ЗМІ, передає ONLINE.UA.

Народний артист СРСР зазначив, що причиною масової відмови російських артистів відкривати Кримський міст став незручний маршрут, який запропонували організатори заходу.

"Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортним літаком ...", - висловив невдоволення Кобзон, коментуючи відмову підтримати Путіна на відкритті Кримського мосту.

З цих же причин в окупований Крим відмовилися їхати і багато інших російських артистів. Вони відзначили, що нехай молоді таланти їдуть на концерт, присвячений відкриттю Кримського моста.

Нагадаємо, святковий концерт з нагоди відкриття скандального моста через Керченську протоку запланований на головній площі Керчі 15 травня. Там буде включена пряма трансляція з місця урочистого відкриття мосту за участю Путіна. У концерті візьмуть участь учасники російських вокальних шоу та зірки російської естради, в числі яких Денис Майданов.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що до Кримського мосту 13 травня оккупатни відкрили автопідхід.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Завершення війни проти України може знищити економіку Росії

Путін боїться зупиняти війну
Джерело:  The Wall Street Journal

Видання The Wall Street Journal дійшло висновку, що російська економіка потрапила в залежність від війни в плані робочих місць, зарплат і зростання. Відповідно, якщо вдасться добитися перемир'я на фронті - країна-агресорка опиниться на межі колапсу.

Головні тези:

  • Відмова Росії від військових витрат може призвести до втрати робочих місць та загального розчарування у бідних російських регіонах.
  • Це також може спровокувати рецесію у країні-агресорці.

Путін боїться зупиняти війну

Як стверджує старший економіст Інституту економіки Банку Фінляндії Хелі Сімола, майже половина економічного зростання країни-агресорки у 2024 році було безпосередньо зумовлене виробництвом, пов'язаним із війною.

Не можна також ігнорувати той факт, що виплати родинам російських загарбників, які воюють в Україні, підвищили добробут деяких найбідніших регіонів країни.

Фахівці озвучують прогноз, що припинення такого стимулювання призведе до зниження внутрішнього споживання.

Якщо російський диктатор Володимир Путін хоче уникнути економічного колапсу, йому доведеться продовжувати витрачати кошти на нинішньому рівні ще довго після закінчення війни.

Якщо військові витрати будуть скорочені, це призведе до втрати робочих місць і загального розчарування в багатьох російських регіонах, — заявив Яніс Клюге, експерт з Росії з Німецького інституту міжнародних відносин і безпеки.

Згідно з прогнозами Capital Economics, зниження рівня витрат може призвести до уповільнення зростання або навіть рецесії в Росії в найближчій перспективі.

Категорія
Світ
Дата публікації

Фінляндія запропонувала Європі створити власну команду для переговорів щодо України

Фінляндія
Джерело:  France 24

Європа має створити власну команду для переговорів щодо України. Також потрібно призначити спеціального представника з питань України.

Головні тези:

  • Президент Фінляндії стверджує, що Європі потрібно створити власну команду для переговорів з Україною.
  • Необхідно призначити спеціального представника для координації зусиль Європи стосовно України.

Стубб зробив пропозицію Європі щодо України

Про це заявив президент Фінляндії Александр Стубб в інтерв'ю France 24.

Нам (європейцям) потрібні дві речі. Одним є переговорна група, як у американців, українців і росіян. Як вони мали це в Ер-Ріяді в Саудівській Аравії.

Александр Стубб

Александр Стубб

Президент Фінляндії

Президент Фінляндії також наголосив на важливості призначення спеціального посланця з питань України для координації зусиль Європи.

Ймовірно, врешті-решт нам знадобиться спеціальний посланник, який би відповідав і координував усе, тому що прямо зараз відбувається, хоча у нас дійсно хороше керівництво з боку Франції та Великої Британії, все ще виникає питання: "Добре, хто є європейським посланником? Кому я повинен дзвонити?".

Нагадаємо, 27 березня у Парижі відбувся саміт країн-союзниць України, які приєдналися до "коаліції охочих". Це об'єднання країн, які готові надати війська для миротворчого контингенту або іншу допомогу для забезпечення миру в Україні у разі припинення вогню.

На саміті зібралися представники понад 20 країн, зокрема країн ЄС, Британії, Канади, Норвегії і Туреччини. Також взяв участь президент України Володимир Зеленський.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?