В США винайшли поштову скриньку, що відганяє злодіїв
Категорія
Технології
Дата публікації

В США винайшли поштову скриньку, що відганяє злодіїв

В США винайшли поштову скриньку, що відганяє злодіїв
Джерело:  online.ua

Скринька нагадує сміттєвий бак, проте захистить пошту від злодіїв, а також прийме посилку від дрона.

Джерело: Freethink

Новий вид поштової скриньки

Компанія DRONEDEK зі штату Індіана розробила розумну поштову скриньку з контрольованою температурою, яка може автоматично отримувати та захищати пакети, що доставляються дроном.

Ми бачили технологічні стрибок в наших комп’ютерах, наших автомобілях і наших телефонах. Пора поштовій скриньці їх наздогнати, – сказав генеральний директор Ден О’Тул.

Сучасні поштові скриньки в основному ідентичні тим, які вперше з’явилися в США століття тому: приблизно розміром з коробку для взуття і кріпляться на передній частині будинку, або встановлюються на стовпі біля бордюру.

Магазини Walmart, Amazon та інші роздрібні торговці вивчають можливість використання дронів для доставки товарів.

Сьогоднішні поштові скриньки дійсно не обладнані для отримання цих поставок, тому прямо зараз дрони просто скидають пакунки на парашутах у двори людей — і це далеко від ідеалу.

Перш ніж пакунки зможуть дістатися до рук одержувача, погодні умови або тварини можуть їх знищити — або ж їх може хтось вкрасти.

Нова скринька розміром із сміттєвий бак і призначена для отримання пакунку з дрона. Коли він прилітає, кришка коробки відкривається, щоб пакет можна було опустити в неї за допомогою троса. Після того, як дрон відпустить упаковку, кришка закривається.

Внутрішня температура поштової скриньки контролюється та амортизується, щоб запобігти пошкодженню посилок. Коли пакет приходить, поштова скринька надсилає сповіщення власнику.

На даний момент скриньки коштують 3 тис доларів, але мета DRONEDEK – скоротити цю суму до 1тис доларів.

Дрони для доставки товарів

Дрони для доставки все ще є експериментальними, але якщо вони приживуться, переваги можуть бути величезними.

Дрони не покладаються на дороги, не сприятимуть утворенню заторів і можуть летіти безпосередньо до дому людей — це може скоротити час доставки (особливо для людей у сільській або віддалених районах).

Безпілотники для доставки також зазвичай електричні, що робить їх кращими для навколишнього середовища, ніж вантажівки, що працюють на паливі.

Читайте також:

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Експерти зафіксували збій у роботі засекреченого супутника РФ — чи загрожує це Землі

супутник
Джерело:  Reuters

Секретний російський супутник "Космос-2553", який, на думку американських офіційних осіб, пов'язаний із програмою створення ядерної протисупутникової зброї, судячи з усього, почав неконтрольовано обертатися, що може свідчити про його вихід із ладу.

Головні тези:

  • Супутник, запущений Росією за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року, за останній рік кілька разів виявляв ознаки некоректного обертання.
  • Минулого року він став об'єктом американських звинувачень у тому, що Росія протягом багатьох років розробляє ядерну зброю у космосі.

Експерти зафіксували збій у роботі засекреченого супутника РФ

Супутник, запущений Росією за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року, за останній рік кілька разів виявляв ознаки некоректного обертання, згідно з даними доплерівського радара компанії LeoLabs та оптичними спостереженнями Slingshot Aerospace.

Це спостереження з високою ймовірністю свідчить про те, що супутник більше не функціонує, - ідеться в щорічній доповіді Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) про космічні загрози.

"Космос-2553" служить радіолокаційним супутником для російської розвідки, а також платформою для випробувань в умовах радіації.

Минулого року він став об'єктом американських звинувачень у тому, що Росія протягом багатьох років розробляє ядерну зброю, здатну знищувати цілі супутникові мережі, як-от велика інтернет-система Starlink від SpaceX тощо.

За оцінками американських офіційних осіб, супутник "Космос-2553" сам по собі не є зброєю, але призначений для сприяння розробці ядерного протисупутникового озброєння. Хоча Росія, зі свого боку, заперечує створення подібної зброї і заявляє, що супутник використовується в дослідницьких цілях.

"Космос-2553" перебуває на порівняно ізольованій орбіті приблизно за 2000 км над Землею, в ділянці з високим рівнем космічної радіації, яку зазвичай уникають супутники зв'язку і спостереження Землі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?