Відомий футболіст Пятов заявив про розлучення після 19 років шлюбу
Категорія
Спорт
Дата публікації

Відомий футболіст Пятов заявив про розлучення після 19 років шлюбу

Андрій та Юлія Пятови
Джерело:  online.ua

Український футболіст та колишній воротар збірної України Андрій Пятов повідомив, що він та його дружина Юлія ухвалили рішення про розлучення після 19 років шлюбу. 

Головні тези:

  • Причиною розлучення стали помилки футболіста, які неможливо було виправити.
  • У пари за 19 років шлюбу народилося четверо спільних дітей: три доньки та син.
  • Футболіст вважає, що шлюб повинен дарувати радість, тому важливо ухвалювати непрості рішення, коли ця радість втрачається.

Андрій Пятов розлучається — що відомо

Про непросте рішення зірка футболу повідомив у своїх соціальних мережах.

За словами 40-річного спортсмена, він хоче залишатися максимально відвертим зі своїми шанувальниками, тому вирішив розповісти правду.

Ми розлучаємося. Ми завжди щиро ділилися нашим щастям. Вважаю за потрібне бути чесними й у важкі моменти. Тим більше, вже бачив численні коментарі фантазійного характеру з цього приводу. Перше, що хочу сказати. Я безмежно вдячний Юлії за ці роки разом. Ми закохалися одне в одного ще до футбольних успіхів. Завжди цінував те, що мене покохали не за статус, не за статки. Абсолютно всі досягнення Пятова — це досягли ми, а не я, — наголосив Андрій Пятов.

Він також наголосив, що без підтримки дружини, її віри, любові та терпіння — він не зміг би досягти таких успіхів.

Андрій з колишньою дружиною (Фото: instagram.com)

Пятов натякнув на причину розлучення

За словами футболіста, причиною завершення стосунків стали його власні помилки, а не дружини Юлії.

Причиною нашого розлучення стали мої помилки, які вже неможливо виправити. Юлія давала мені багато шансів, прощала та робила все, щоб зберегти сім'ю — найдорожче, що у нас було. Мені не вдалося виправдати сподівань…

На переконання зірки футболу, шлюб повинен дарувати радість. Однак якщо цього більше не відбувається — потрібно ухвалювати непрості рішення.

Варто також зазначити, що у пари за 19 років спільного життя народилися четверо спільних дітей: три доньки Даша, Мілана, Майя та син Лев.

Андрій з колишньою дружиною та дітьми (Фото: instagram.com)

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Критична маса. Космічне сміття на орбіті Землі загрожує супутникам

Земля
Джерело:  DW

За підрахунками науковців, на орбіті Землі розташовано понад 130 мільйонів уламків космічного сміття, які становить критичну загрозу для пристроїв, що працюють у космосі.

Головні тези:

  • Понад 130 мільйонів уламків космічного сміття на орбіті Землі становлять критичну загрозу для супутників та пристроїв у космосі.
  • Зіткнення супутників з космічним сміттям може призвести до руйнування та порушення роботи важливих служб, таких як GPS та моніторинг стихійних лих.
  • Збільшення комерційних космічних запусків спричиняє зростання кількості космічного сміття на орбіті Землі.

Космічне сміття на орбіті Землі загрожує супутникам

У Європейському космічному агентстві (ESA) опублікували щорічний звіт щодо стану космічного довкілля.

В ESA підрахували, що щороку один супутник зазнає руйнування через зіткнення з космічним сміттям. Фахівці організації попереджають, що такі випадки можуть серйозно порушити роботу життєво важливих служб, як-от GPS і моніторингу стихійних лих.

Хоча щодня щонайменше три неушкоджені супутники або корпуси ракет повертаються в атмосферу Землі, фахівці заявляють про збільшення кількості сміття навколо планети. Наявна ситуація погіршується, зокрема через збільшення комерційних космічних запусків.

Ми залежимо від супутників як джерела інформації для нашого повсякденного життя: від навігації до телекомунікацій і послуг, до спостереження за Землею, зокрема у сфері безпеки та оборони, — сказав генеральний директор ESA Йозеф Ашбахер.

Через засилля космічного сміття супутники на орбіті Землі вимушені здійснювати регулярні маневри, аби уникнути зіткнень з уламками. На ці кроки доводиться йти навіть за найменшої загрози, адже дрібні шматочки сміття з діаметром у міліметр можуть серйозно пошкодити пристрої навколо нашої планети.

При цьому уламок розміром один сантиметр має силу, яку можна порівняти з енергією ручної гранати, пояснив провідний інженер відділу чистого космосу ESA Тіаго Соарес.

Наразі на орбіті Землі перебуває щонайменше мільйон великих уламків, кожне зіткнення з якими може призвести до феномена ланцюгової реакції — ефекту Кесслера.

Під час щорічної конференції щодо космічного сміття ESA закликало до швидких дій, аби очистити простір космосу навколо Землі, де кількість уламків "швидко зростає".

Деякі з орбіт стають переповненими дедалі більшою кількістю смертоносних, швидко рухомих уламків колишніх супутників і ракет, які загрожують нашому майбутньому в космосі.

У ESA прогнозують, що кількість зіткнень космічних пристроїв зі сміттям може збільшитися в майбутньому.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?