Як війна в Україні виглядає з космосу — опис німецького астронавта
Категорія
Світ
Дата публікації

Як війна в Україні виглядає з космосу — опис німецького астронавта

Як війна в Україні виглядає з космосу — опис німецького астронавта
Джерело:  online.ua

За словами німецького астронавта Маттіаса Маурера, який повернувся на Землю з Міжнародної космічної станції, війну, яку Росія розв'язала проти України, видно з космосу неозброєним оком.

Джерело:  Bild

Астронавт описав, як війна в Україні виглядає з космосу

Спочатку вночі у країні було зовсім темно, тому що все освітлення у містах було зменшено. Фактично можна було впізнати лише Київ, а вся країна навколо нього була суцільною темрявою, - розповів Маттіас Маурера.

Як стверджує астронавт, однієї ночі побачив блискавку і зрозумів, що це були ракети. А вдень над такими містами, як Маріуполь, стояли "величезні стовпи диму, глибокі чорні стовпи диму".

Ну, це було дуже, дуже добре видно неозброєним оком із космосу. І в ті моменти я дійсно відчував себе набагато ближче до країни, ніж, ймовірно, почував би себе з Німеччини, - зізнався Маурер.

Німецький астронавта також запевняє, що через війну на космічній станції не було жодних дискусій, оскільки всі його згодні з тим, що в Україні відбуваються жахливі речі.

А щось на зразок сварок або воєн, побачене зверху, здається в сто разів більш ірраціональним, ніж навіть побачене з землі, - наголошує Маурер.

Варто звернути увагу на те, що астронавт Європейського космічного агентства ESA Маттіас Маурер повернувся на Землю 6 травня, майже через 6 місяців перебування на МКС.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. З якою проблемою зіткнулася Європа

Європа зіштовхнулася з новою проблемою
Джерело:  The Times

Згідно з даними видання The Times, лідери Європи уже усвідомили, що їм буде вкрай важко знайти хоча б 25 000 військовослужбовців для формування "сил стримування" для захисту України під час припинення вогню на фронті.

Головні тези:

  • Британія наполягає на введені в Україну близько 64 тисяч миротворців.
  • Однак для багатьох союзників України цей план видається нереалістичним.

Європа зіштовхнулася з новою проблемою

Як вдалося дізнатися журналістам, адмірал Тоні Радакін, начальник Генштабу Великої Британії, нещодавно поцікавився у своїх колег з континенту, чи можуть вони зібрати 64 тисяч солдат для введення в Україну в разі завершення війни.

Після цього запитання з'ясувалося, що Британія готова надіслати до 10 тисяч військових.

Проте згодом стало відомо, що "немає шансів" на те, що союзники Києва назбирають 64 000 солдатів для цієї місії.

Навіть якщо партнери України зроблять все можливе, вони не зможуть перестрибнути рівень у 25 тисяч.

Головна проблема полягає в тому, що для утримання 64 000 миротворців протягом двох років, з урахуванням ротації, знадобиться аж 256 000 військовослужбовців.

Росія має 800 000 (солдатів — ред.). Дозвольте мені сказати вам: якщо ми не можемо зібрати навіть 64 000, це не виглядає слабкістю — це слабкість, — обурився глава Міноборони Литви Довіле Шакалієне.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?