Блогерка влаштувала акцію на підтримку українців на Каннському кінофестивалі — відео
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Блогерка влаштувала акцію на підтримку українців на Каннському кінофестивалі — відео

Блогерка влаштувала акцію на підтримку українців на Каннському кінофестивалі — відео
Джерело:  online.ua

На 76-му Міжнародному Каннському кінофестивалі українська блогерка Ілона Чернобай влаштувала акцію на підтримку українців, вийшовши на червону доріжку у синьо-жовтій сукні та обливши себе червоною фарбою.

Джерело: Ілона Чернобай

Українка облила себе червоною фарбою на червоній доріжці в Каннах

Ілона Чернобай вийшла на червону доріжку в сукні з кольорами українського прапора та облила себе червоною фарбою перед сотнею репортерів.

Українка влаштувала акцію на прем’єрі фільму Джаста Філіппота «Acid».

На Каннському фестивалі є люди з різних країн - Великобританії, Іспанії, Польщі, Німеччини, Іспанії. Уявіть, що вас можуть прийти та вбити за прапор вашої країни. Українцям уявляти не треба. Вони щогодини наражаються на небезпеку не лише за наявність прапора, а навіть за просту розмову українською мовою. Наше головне завдання – показати, що Україна не відмовляється від своїх територій та людей. Ми знаємо, що на нас чекають у Донецьку, Луганську та Ялті незважаючи на будь-які міфи російської пропаганди, - написала Ілона у своєму Інстаграмі.

Подібну акцію протесту влаштували на минулорічному кінофестивалі, коли жінка вийшла на червону доріжку повністю одягненою, а потім роздяглася й показала напис на тілі: «Припиніть нас ґвалтувати».

Росіяни на Каннському кінофестивалі

На цьогорічному Каннському фестивалі присутні багато росіян – відкрив захід французький фільм "Жанна Дюбаррі" з Джонні Деппом у головній ролі, де співпродюсером є росіянин Костянтин Елькін, який працює в РФ.

Також на відкритті фестивалю на червоній доріжці була росіянка Вікторія Боня. Одна з найбільших московських компаній з дистрибуції фільмів Central Partnership також перебуває в Каннах для перемовин щодо продажу фільмів у РФ.

Також на фестивалі буде показано фільм "Підпілля" 1995 року сербського режисера Емира Кустуриці, який входить до переліку осіб Мінкульту, які створюють загрозу національній безпеці України.

Серед кінокритиків зі світових видань до складу журі увійшла російська "Медуза", яку назвали латвійською. Від неї до журі входить російський кінокритик Антон Долін.

Минулого року фестиваль ввів загальну заборону на участь російських делегацій або кінокомпаній, пов’язаних з РФ. Заборона діє і цього року.

Нагадаємо, що кінофестиваль розпочався 16 травня і триватиме до 27 травня.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Неїжпапа назвав кількість уражених ВМС України у 2024 році військових об’єктів РФ

ВМС ЗСУ
Неїжпапа

ВМС України торік уразили близько 50 військових об’єктів РФ. Серед них — військові аеродроми, склади зберігання боєприпасів і палива, місця виробництва "шахедів" тощо

Головні тези:

  • Українські ВМС уразили приблизно 50 військових об'єктів РФ у 2024 році, зокрема в Криму, виявивши та знищивши об'єкти російського військового майна.
  • За досягненням авіаційної розвідки українських ВМС, з виявленням понад 400 цілей противника за рік, стали планування бойових операцій та підвищення ефективності ударів.
  • Дії українських ВМС ускладнили використання Росією військово-морської бази в Криму та забезпечили стабільний рух суден, сприяючи експорту українського зерна та підвищенню продовольчої безпеки.

ВМС України уразили близько 50 військових об’єктів РФ за рік

Про це повідомив командувач ВМС України Олексій Неїжпапа.

Протягом минулого року підрозділи ракетників і морських безекіпажних систем ВМС завдали десятки успішних ударів по близько 50 військових об’єктах противника, у тому числі й у тимчасово окупованому Криму. Це були військові аеродроми, склади зберігання боєприпасів, палива та іншого військового майна, місця зберігання та виробництва "шахедів", об’єкти систем ППО та спостереження, логістичні вузли та військові підприємства російського ВПК.

Олексій Неїжпапа

Олексій Неїжпапа

Командувач ВМС України

Також Неїжпапа розповів про успіхи авіаційної розвідки. За його словами, за рік розвідники виконали майже 700 годин польотів, під час яких виявили близько 400 цілей противника. Саме їхні дані стали основою для планування бойових операцій, підкреслив командувач ВМС.

Іншим досягненням ВМС є витіснення російських кораблів, у тому числі носіїв "калібрів", з бази в окупованому Севастополі.

Крім того, дії ВМС значно ускладнили використання Росією її головної військово-морської бази в тимчасово окупованому Криму – Севастополь. Чорноморський флот РФ змушений був відвести більшість своїх бойових кораблів, зокрема всі носії ракет "Калібр", до Новоросійська.Наші захисники зупинили вільне маневрування російських кораблів в Азовському морі, змусивши їх відійти до баз у Краснодарському краї.

Також військові змогли забезпечити функціонування морського коридору та стабільний рух суден, що дало змогу експортувати мільйони тонн українського зерна й посилити продовольчу безпеку у світі.

Визначив відповідні задачі на цей рік. Одним із ключових напрямків є забезпечення якісної підготовки наших військовослужбовців, це важлива умова для збереження їхніх життів. Також пріоритетним завданням залишається пошук і знищення ворожих обʼєктів. Наша мета — максимально ослабити бойовий потенціал противника.

Скільки російських кораблів вдалось знищити ЗСУ

Як повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, загальна цифра дорівнює 28, з урахуванням знищеного підводного човна "Ростов-на-Дону", який було уражено в сухому доці.

Але, за словами спікера, важливим є фактор не тільки кількісний, але й якісний.

Серед знищених кораблів — три носії крилатих ракет, підводний човен і два нових кораблі, найновітніших — "Аскольд" і "Циклон", це й фактично представники всіх класів, починаючи від флагмана, який був ракетним крейсером, і закінчуючи ракетними катерами, які призначені для перекидання невеликої кількості десанту та патрулювання, такі як: "Раптор", "Серна", "Тунець", — перерахував Плетенчук.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?