Чемпіонка Магучіх пожертвувала 1 млн грн українським зоозахисникам
Категорія
Культура
Дата публікації

Чемпіонка Магучіх пожертвувала 1 млн грн українським зоозахисникам

Чемпіонка Магучіх пожертвувала 1 млн грн українським зоозахисникам
Джерело:  online.ua

Олімпійська чемпіонка легкоатлетка Ярослава Магучіх пожертвувала українським зоозахисникам UAnimals кошти від гонорару з Олімпійських Ігор.

Головні тези:

 

  • Гроші спрямовані на допомогу тваринам з притулків та організаціям, що займаються порятунком безпритульних тварин в Україні.
  • Українська легкоатлетка здобула золоту медаль на Олімпіаді-2024 у Парижі, встановивши світовий рекорд у стрибках у висоту.
  • Підтримка захисту тварин та допомога безпритульним стає все більш важливою, а внесок Ярослави Магучіх допомагає звернути увагу громадськості на цю проблему.

Ярослава Магучіх допомогла тваринам з притулків

За словами керівниці комунікаційного відділу UAnimals Людмила Смоляр, завдяки внеску тисячі тварин отримають ліки, їжу та власне тепле місце для сну.

Ми надзвичайно вдячні Ярославі за добрий вчинок — завдяки йому тисячі тварин отримають ліки, їжу, власне тепле місце для сну. І також вдячні за готовність говорити про захист тварин і привертати увагу великої аудиторії до цього питання. Мріємо, що одного дня допомога тваринам стане звичною і буденною справою в українському суспільстві, і саме такі потужні голоси, як голос Ярослави Магучіх, наближають цю мить, — каже керівниця комунікаційного відділу UAnimals Людмила Смоляр.

Загалом спортсменка пожертвувала мільйон гривень.

Гроші отримали організація з порятунку тварин і довкілля UAnimals та чотири притулки для тварин: "Пегас", "Сумське товариство захисту тварин", "Безпритульний світ" і "Дніпро Енімалс".

Зараз в Україні дуже багато безпритульних тварин, і притулкам потрібна підтримка, щоб подбати про кожну. Крім фінансової та волонтерської підтримки, ви можете брати тварин із перевірених притулків у свої сім’ї, незалежно від породи. Мій кіт теж із притулку і теж безпородний, але він найкращий у світі та мій улюблений стрибун. Тож якщо у вас є можливість врятувати тварину — врятуйте!, — розповідає Ярослава Магучіх.

Напередодні Ярослава Магучіх заявила, що частину призових грошей віддасть на потреби ЗСУ, до фонду психологічної підтримки та на допомогу тваринам, які постраждали від війни.

Магучіх завоювала для України золото на Олімпіаді-2024

4 серпня українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола золоту медаль для своєї країни на Олімпійських іграх в Парижі. 

Атлетці вдалося це зробити, взявши висоту у 2 метри.

За омріяне “золото” українка змагалася з австралійкою Ніколою Оліслагерс й змогла успішно здолати суперницю.

В липні цього року на змаганнях Діамантової ліги у Парижі українська легкоатлетка становила світовий рекорд із стрибків у висоту — 2,10 метрів.

Категорія
Культура
Дата публікації

Творець "Зоряних війн" розкрив головний феномен Йоди

Йода
Джерело:  УНІАН

Йода — вигаданий персонаж всесвіту “Зоряних війн”, Гранд-майстер Ордену джедаїв, один із найсильніших та наймудріших джедаїв свого часу. Творець франшизи Джордж Лукас поділився своєю думкою щодо того, чому саме цей персонаж зміг стати справді культовим.

Головні тези:

  • Незвична манера спілкування Йоди була вигадана не просто так.
  • Лукас пояснив, на кого був розрахований цей трюк.

Ключовий секрет впізнаваності Йоди

Ні для кого не секрет, що йдеться про унікальний стиль мовлення Гранд-майстера Ордену джедаїв.

За словами Джорджа Лукаса, незвична манера спілкування персонажа була свідомо створена, щоб привернути увагу глядачів.

Про це творець “Зоряних війн” розповів на 16-му фестивалі, присвяченому франшизі — під час показу "Імперії завдає удару у відповідь".

Якби він говорив звичайною англійською, люди б не слухали. Але якщо він говорить з акцентом або його важко зрозуміти, глядачі починають зосереджуватися на тому, що він говорить, — розкрив замисел Лукас.

Він також зізнався, що такий трюк був вкрай важливий для залучення підліткової аудиторії.

Він був свого роду філософом фільму. Потрібно було придумати спосіб, щоб люди почали слухати його, особливо 12-річні, — пояснив Лукас.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?