Держборг України досяг рекордного показника
Категорія
Економіка
Дата публікації

Держборг України досяг рекордного показника

Держборг України досяг рекордного показника

У вересні сумарний показник державного боргу України зріс на $470 млн до $77,03 млрд.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-центр Мінфіну.

Читайте також: Зовнішній борг: в НБУ повідомили, скільки мільярдів Україна повинна віддати за 2 роки

Відзначається, що, порівняно з розміром державного і гарантованого боргу України станом на серпень, у вересні він виріс на 0,62% до $77,03 млрд, або 2 043,03 млрд грн.

При цьому, станом на 30 вересня 2017 року, внутрішній борг оцінюється в $26,38 млрд (699,72 млрд грн), а зовнішній, - в $38,65 млрд (1 025 млрд грн). У той же час, сума гарантованого державою боргу становить $12 млрд (318,31 млрд грн).

Як повідомляв ONLINE.UA, за серпень 2017 року сумарний державний борг України виріс до $76,06 млрд (1,97 трлн грн).

Категорія
Світ
Дата публікації

ЗМІ розкрили колосальні масштаби допомоги КНДР для Росії

Кім Чен Ин
Джерело:  Reuters

У межах нового розслідування Reuters та Британського аналітичного центру стало відомо, що за останні півтора року режим диктатора Північної Кореї Кім Чен Ина передав Росії щонайменше 4 мільйони артилерійських снарядів, які росіяни активно використовують у війні проти України.

Головні тези:

  • Журналісти та аналітики відслідкували 64 рейси контейнеровозів.
  • КНДР також постачає Росії ракетні системи залпового вогню, самохідні артилерійські установки та іншу військову техніку.

Військова допомога КНДР для Росії посилюється

Як вдалося дізнатися журналістам, постачання відбуваються масово й системно.

Що важливо розуміти, йдеться не лише про морські, а й про залізничні маршрути.

У межах нового розслідування були підтверджені 64 рейси до північнокорейського порту "Раджин", здійснені з вересня 2023 року по березень 2025 року чотирма контейнеровозами під російським прапором — Angara, Maria, Maia-1 і Lady R — до російських портів "Східний" і "Дунай".

Журналісти та аналітики зафіксували постачання майже 16 тисяч контейнерів із північнокорейськими снарядами та іншими боєприпасами.

Саме їх залізницею транспортували на склади поблизу українського кордону.

Що важливо розуміти, підтвердити факт наявності боєприпасів всередині кожного транспортного контейнера неможливо.

Попри це, аналітики вирішили визначити так званий "консервативний діапазон" — йдеться про від 4 до 6 мільйонів артилерійських снарядів.

Інфографіка: Reuters

Не можна також ігнорувати той факт, що КНДР активно постачає Росії РСЗВ, самохідні артилерійські установки та балістичні ракети.

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. Про що таємно домовляються у Британії

армія Британії
Джерело:  The Telegraph

Видання The Telegraph отримало інформацію про те, що команда британського лідера Кіра Стармера наразі активно обговорює сценарій розгортання своїх військ в Україні аж на 5 років.

Головні тези:

  • Франція та Британія готові надати допомогу в захисті неба і моря України у разі потреби.
  • Ця ініціатива допоможе у відновленні та тренуванні українських воїнів для стримування потенційного російського нападу.

Який план щодо України обговорює Британія

Офіційний Лондон націлений на те, щоб введення миротворців дало можливість відновити українську армію та запобігло новому вторгненню Росії.

За попередніми даними, в Україну направлять військових під проводом європейських країн, щоб стримати країну-агресорку від порушення будь-якого врегулювання.

У Франції не вірять у те, що російський диктатор Путін наважиться здійснити напад на західні сил всередині України, коли його армія заледве захоплює незначну кількість територій.

Як вдалося дізнатися журналістам, Париж та Британія також запропонують допомогу в захисті неба і моря України.

Ключовою ціллю розгортання буде негайне надання допомоги у тренуванні та відновленні українських збройних сил для стримування чергового російського нападу. Пізніше вони будуть виводитися поетапно, а остаточне виведення військ відбудеться приблизно через п'ять років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?