Для оцінки людини при знайомстві мозку потрібно всього 7 секунд
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Для оцінки людини при знайомстві мозку потрібно всього 7 секунд

Для оцінки людини при знайомстві мозку потрібно всього 7 секунд

Згідно з останніми дослідженнями області психології, людському мозку необхідно всього 7 секунд щоб зробити оцінку людини, з якою Ви знайомитеся, і сформувати попередні висновки стосовно роду Ваших з ним майбутніх взаємин, передає  ONLINE.UA  з посиланням на  Фактрум.


Всього 7 секунд потрібно нашому головному мозку, щоб зробити для себе висновок, хто такий незнайомець, і створити стратегію поведінки з ним. За цей час можна абсолютно точно визначити, чи є для вас людиною потенційним другом або конкурентом. Оцінка відбувається на підсвідомому рівні, тобто людина не встигає усвідомити, який саме висновок був зроблений.


Правда, для деяких людей перше враження вагомо, вони його запам'ятовують і роблять висновки. Виходячи з досліджень, так і потрібно робити, так як перше враження в більшості випадків виявляється вірним.



Раніше  повідомлялося, що розсіяний склероз можна вилікувати за допомогою пересадки кісткового мозку.


Також  відомо, що комп'ютерні ігри можуть змінювати структуру мозку.

Категорія
Україна
Дата публікації

Ефект снігової кулі. Що відомо про небезпечну тактику армії РФ

армія РФ
Джерело:  The Wall Street Journal

Експерти видання Wall Street Journal (WSJ) дійшли висновку, що російські загарбники поєднують грубу силу, яка була в Червоної армії, та сучасні технології, щоб просуватися вперед на фронті. Загалом усе це перетворюється на виснажливий наступ на зруйновані українські міста і села ціною тисяч убитих і поранених солдатів РФ.

Головні тези:

  • Вже кілька місяців українські воїни постійно відбиваються від російських "Орланів", використовуючи невеликі вибухові безпілотники.
  • У містах ворожа піхота влаштовує жорсткі атаки, ігноруючи власні втрати.

Експерти оцінили тактику армії РФ

За словами фахівців, російський спосіб ведення війни складається з кількох ключових елементів.

Насамперед армія РФ використовує безпілотники для виявлення позицій ЗСУ.

Після цього окупанти активно використовують свої бомби та артилерію, щоб прокладати шлях піхоті для захоплення української території.

Кожен елемент атаки підтримує інші, що відбуваються одночасно або хвилями. Це створює ефект снігової кулі, змушуючи українських військових відступати, — пише видання.

Не можна також ігнорувати той факт, що над лінією фронту майже завжди знаходяться сотні розвідувальних безпілотників.

Саме завдяки їм ворог отримує детальну інформацію про українських військових.

Російські війська використовують їх для виявлення українських артилерійських знарядь і великих скупчень військ у лісових масивах, бліндажах і траншеях, а потім планують удари й атаки по цих позиціях, — наголошують експерти.

Категорія
Україна
Дата публікації

Розвідка США дізналася про кількість китайців у складі армії РФ

солдат Китаю
Джерело:  Reuters

Згідно з даними американських розвідників, на які посилаються журналісти, близько 200 громадян Китаю воюють на боці Росії проти України. Також вказано, що вони є найманцями та не мають прямого зв’язку з владою КНР.

Головні тези:

  • Наразі китайці не мають помітного впливу на військові операції Росії.
  • Зеленський звертає увагу на те, що Путін намагається затягнути тривалість війни.

Роль китайських солдатів у армії РФ

Інформаційна агенція Reuters поспілкувалася з американськими посадовцями, які мають доступ до даних розвідки США, а також з колишнім представником західної розвідки.

За словами останнього, близько 200 китайських найманців воюють за Росію і не мають жодного зв’язку з китайським урядом.

Окрім того, стверджується, китайські військові офіцери з дозволу Пекіна перебувають поблизу лінії фронту Росії, щоб "вивчати уроки та тактику з війни".

Як стверджують інсайдери ЗМІ, китайські бійці, найімовірніше, погано підготовку та не мають помітного впливу на військові операції армії РФ.

Український лідер Володимир Зеленський нещодавно повідомив, що "щонайменше кілька сотень громадян Китаю воюють у складі російських окупаційних сил".

За словами глави держави, диктатор Путін робить все можливе, щоб затягнути війну навіть за рахунок життів китайців.

Путіну було недостатньо солдатів із Північної Кореї. Тепер він намагається компенсувати втрати, залучаючи ще одну націю — китайців. Як довго він може продовжувати це робити? Ми маємо працювати разом, щоб такі питання були не про вибір Москви, а про наш спільний тиск на Москву, бо це єдиний шлях, як це може спрацювати.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?