Генерал-лейтенант Романенко заявив про ознаки початку нового наступу РФ
Категорія
Політика
Дата публікації

Генерал-лейтенант Романенко заявив про ознаки початку нового наступу РФ

Генерал-лейтенант Романенко заявив про ознаки початку нового наступу РФ
Джерело:  online.ua

Армія Російської Федерації має намір кинути на фронт свій стратегічний резерв у 150 – 200 тисяч мобілізованих. Військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко звертає увагу на те, що вже є перші "дзвіночки", які підтверджують те, що новий наступ окупантів розпочався.

Джерело: "24 Канал"

Що наразі відбувається на фронті — дані експерта

Як стверджує військовий експрет, наразі ситуація на фронті є дуже складною.

Романенко підтвердив, на багатьох напрямках тривають запеклі бої. Нашим воїнам доводиться методично та регулярно знищувати ворога.

Треба знищувати цю силу. І готуватися до майбутніх дій. Але захищатися, обороняти, а ще краще – згодом завершити стратегічну оборонну операцію і перейти до подальших контрнаступальних дій, – пояснив військовий експерт.

На переконання Ігоря Романенка, для переходу у подальший контрнаступ потрібно буде сильно"знекровити" російських загарбників під час боїв.

Окрім того, вркай важливо підготувати власні резерви, щоб згодом перейти в атаку.

Є ознаки початку нового наступу росіян - експерт Романенко

Згідно з даними військового експерта, приблизно за місяць армія РФ повинна б підготувати свій стратегічний резерв. Однак, що важливо розуміти, окупанти вже зараз за необхідності завозять певні підрозділи.

2 мотострілецьку дивізію з навчального центру в Білорусі зірвали з підготовки і через територію Росії на лінію зіткнення дали. Перший пішов, – підтвердив Ігор Романенко.

Читайте також:

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?